Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 25 вересня, 12:35:12

Прокуратура відстояла інтереси держави, вступивши в розгляд судом справи за позовом уповноваженого органу контролю

28.10.2016   07:13

Київським апеляційним адміністративним судом відхилено апеляційну скаргу підприємства та підтримано позицію прокуратури, яка виступала в інтересах Державної екологічної інспекції у області у справі про визнання протиправними дій уповноваженого органу контролю з проведення перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства та нарахування завданої державі шкоди.

Перевірка проведена інспекцією за ініціативи жителів міста Ічня, стурбованих складною екологічною ситуацією в регіоні та  викликаною діяльністю суб’єкта господарювання, що здійснювалася без дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

З метою захисту інтересів держави та поновлення прав громадян на екологічну безпеку прокуратурою в межах повноважень, визначених ст. 23 Закону України «Про прокуратуру», здійснено вступ у розгляд судом вказаної справи на стороні відповідача – Державної екологічної інспекції у області.

Рішенням Чернігівського адміністративного суду, підтриманого судом вищої інстанції, в задоволенні позову підприємцю відмовлено, інтереси держави поновлено.

У поточному році завдяки послідовним та своєчасно вжитими заходами представницького характеру сума за рішеннями, прийнятими на користь сторони в інтересах якої вступав прокурор, становить понад 7 млн. грн.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:02

Протягом минулої доби зареєстровано 10 небезпечних подій, а саме: 4 дорожньо-транспортні пригоди та 6 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1особа та 4 особи постраждали.

25 вересня - цей день в Україні та в світі

25 вересня - цей день в Україні та в світі 08:49

ДЕНЬ 579 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 579 RUSSIAN AGRESSION

Киїнська громада та ГО "Жіночий формат" уклали меморандум про співпрацю 20:17

Днями відбулася зустріч голови ГО "Жіночий формат" Антоніни Федорченко з Киїнським сільським головою Андрієм Головачем.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини