Через пустощі з порохом юнак отримав опіки
За фактом загорання, що сталося в одній з квартир багатоповерхівки по вулиці Захисників України, проводиться перевірка.
26 жовтня близько пів на одинадцяту вечора до чергової частини Чернігівського відділу поліції надійшло повідомлення, що в одній з квартир багатоповерхівки по вулиці Захисників України мешканці чули вибух, а в під’їзді будинку сильне задимлення.
На місце події негайно виїхало керівництво відділу, слідчо-оперативна група й вибухотехніки.
В ході подальшої перевірки поліція встановила, що за цією адресою проживає 20-річний хлопець. Того вечора він відпочивав у квартирі разом зі своїми чотирма друзями 1996, 1994 та 1997 років народження. Зі слів хлопців, вони вийшли на балкон покурити, де господар вирішив проекспериментувати з порохом і насипав його у попільничку та підпалив. Поряд з попільничкою стояла банка, в якій також знаходився порох. Вогонь потрапив у банку, порох спалахнув і пролунав невеликий вибух.
Господаря квартири було доставлено до приймального відділення Чернігівської обласної лікарні з хімічними опіками очей першого та другого ступенів. Після надання медичної допомоги він був відпущений додому.
Відомості за даним фактом внесені в Журнал єдиного обліку заяв та повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, проводиться перевірка.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20
27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.
В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення 18:16
Головне управління статистики у Чернігівській області інформує, що з 19 січня 2026 року в Україні розпочинається обстеження робочої сили – вибіркове опитування населення (домогосподарств), яке проводиться на виконання Плану державних статистичних спостережень на 2026 рік і є частиною євроінтеграційних процесів України.
За матеріалами СБУ вирок заочно отримав рашист, причетний до катувань цивільних на Чернігівщині 18:11
За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 13 років позбавлення волі отримав військовослужбовець збройних сил рф, який знущався та катував цивільних на Чернігівщині.
Житель Чернігівщини втратив понад 5 тисяч гривень, купуючи зарядну станцію 18:09
Хотів придбати зарядну станцію, натомість втратив понад 5 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 16:06
Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом прокуратури повідомили про підозру лідеру злочинного угруповання та трьом його спільникам, які виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту по території України.