Відкритто пам'ятний знак загиблому в АТО воїну
Відкриття чергового пам'ятного знаку загиблому під час участі в антитерористичній операції воїну відбулося 26 жовтня.
На фасаді Прилуцького медичного училища силами громадської організації “Патріот-Прилуки” встановлено меморіальну дошку колишньому випускнику навчального закладу Деркачу Сергію Павловичу.
Під час хвилини мовчання в скорботі за героєм схилили голови міський голова Ольга Попенко, депутати обласної ради Віта Соларева та Сергій Пащенко, представники міської ради, викладачі й студенти медучилища, активна громадськість та рідні воїнів-побратимів Сергія Павловича.
Указом Президента України «За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України», Сергій Деркач був нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно), але у наших серцях його героїчна жертва житиме завжди.
Останні новини Чернігівщини
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 09:47
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечних події, а саме 2 пожежі та 1 випадок загибелі на водних об’єктах. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.
На Чернігівщині відзначили фермерів з нагоди професійного свята та обговорили пріоритети для галузі 09:06
Щороку 19 червня в Україні відзначають День фермера. Учора, напередодні професійного свята представники фермерських господарств Чернігівщини зібралися на тематичному семінарі – обговорили актуальні нині для галузі питання та відзначили кращих працівників.
19 червня: цей день в Україні і світі 08:02
День 1575 Російська агресія - Day 1575 Russian aggression
Патрульні перевірили повідомлення щодо ймовірно озброєного чоловіка 17:43
Сьогодні, близько 12-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення від громадянки про те, що вулицею Олега Міхнюка рухається чоловік, який тримає у руках предмет, схожий на зброю.
Менеджмент та партнерство: новий вектор розвитку професійної освіти 17:11
Сучасні виклики ринку праці спонукають освіту трансформуватися та ефективно взаємодіяти з міжнародними партнерами та провідними роботодавцями.