Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 червня, 05:54:43

Керівники області привітали автомобілістів та дорожників Придесення із професійним святом

27.10.2016   08:03Агенцiя

26 жовтня, в обласному центрі вшанували працівників дорожньої галузі Чернігівщини, які цієї неділі святкують своє професійне свято.

Відкриваючи урочистості, начальник Служби автомобільних доріг у Чернігівській області Володимир Гузема відзначив, що попри складну фінансово-економічну ситуацію, завдяки підтримці і розумінню з боку обласної влади в регіоні вдалося значно покращити процес ремонтування та реконструкції доріг.

У свою чергу голова обласної ради Ігор Вдовенко, звертаючись до присутніх відзначив, що одним із найважливіших аспектів забезпечення успішного соціально-економічного розвитку як Чернігівщини, так і нашої держави загалом на сучасному етапі є стабільне та ефективне функціонування транспортної інфраструктури. Існування розвиненої дорожньо-транспортної мережі не тільки забезпечує життєдіяльність населення та значно підвищує якість його життя, а й сприяє зростанню рівня економіки, збереженню обороноздатності, національної безпеки та дає реальні можливості активно розвивати зовнішньоекономічні відносин, що є надзвичайно важливим в умовах євроінтеграції.

Саме над вирішенням цих проблем працює чисельна армія професіоналів транспортної системи області, які щодня докладають максимум зусиль для розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури краю, покращання умов та підвищення рівня комфорту пасажирських і вантажних перевезень, впровадження нових послуг і маршрутів.

Побажавши усім професіоналам та автолюбителям міцного здоров’я, щастя, родинного затишку, миру та добробуту, Ігор Вдовенко вручив кращим працівникам дорожньо-транспортної сфери почесні грамоти та відзнаки обласної ради.

Зокрема, володарями нагород представницького органу Придесення стали: начальник відділу правової і кадрової роботи Служби автомобільних доріг у Чернігівській області Олег Андрієвський; заступник начальника відділу якості технічного контролю та нових технологій Служби автомобільних доріг у Чернігівській області Олена Махова; машиніст автогрейдера ТОВ «ШБУ №14» Анатолій Сітун; тракторист 5-го розряду філії «Менський райавтодор» дочірнього підприємства «Чернігівський облавтодор» Анатолій Гончар; механік ПАТ «Менське шляхове ремонтно-будівельне управління – 82» Сергій Масаленко; головний інженер філії «Менський райавтодор» дочірнього підприємства «Чернігівський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» Анатолій Тимошенко; директор ТОВ «САТ Україна» Олексій Косоня.

Чимало теплих слів на адресу творців транспортної інфраструктури області пролунало від голови облдержадміністрації Валерія Куліча, директора дочірнього підприємства «Чернігівський облавтодор» Андрія Тишини, які також відзначили автомобілістів і дорожників Придесення почесними грамотами та подяками.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.

АНОНСИ ПОДІЙ