Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 червня, 21:55:06

Міліція заспокоїла футбольних хуліганів

29.04.2012   08:42

Операція “Хвиля” покликана гарантувати безпеку громадян під час “Євро-2012” – заявив, підсумовуючи результати командно-штабних і тактико-спеціальних навчань, начальник УМВС України в Чернігівській області генерал-майор міліції Олександр Михайлик.

В Чернігівській області проводилися планові командно-штабні і тактико-спеціальні навчання щодо припинення групових порушень громадського порядку та масових заворушень під час проведення в Україні “Євро-2012”.

Вся держава умовно поділена на 5 так званих оперативних зон реагування. Чернігівська область входить до Північної зони оперативного реагування №1, до якої також відносяться Київська, Житомирська, Сумська області та місто Київ.

На координаційній нараді, яка передувала практично-показовим вправам, були присутні заступник начальника Департаменту державної служби охорони МВС України підполковник міліції Владислав Злочевський, представники силових відомств області, прокуратури, облдержадміністрації.

Нараду відкрив начальник УМВС України в Чернігівській області генерал-майор міліції Олександр Михайлик, він оголосив мету, основні цілі та завдання командно-штабних навчань. Заступник начальника Управління – начальник міліції громадської безпеки УМВС полковник міліції Едуард Гребенюк представив присутнім стратегію і тактику дій своїх підлеглих для досягнення поставлених завдань. Начальники відділів та служб описали дію своїх підрозділів в разі ускладнення оперативної обстановки.

Друга частина навчань пройшла на полігоні військової частини внутрішніх військ МВС України. Міліціонери відпрацьовували ситуацію, коли розбурханий натовп невдоволених футбольних вболівальників намагається організувати масові заворушення та вчинити порушення громадського порядку. На заклики про припинення правопорушень хулігани не реагують. В цій ситуації правоохоронці змушені були застосувати методи силового реагування.

“Залізний клин” з числа працівників патрульної служби та спецпідрозділів “Беркут” і “Сокіл” повільно, але впевнено “розрізав” натовп порушників на декілька груп, з яких потім були вилучені найактивніші учасники та підбурювачі. Решта ж учасників, залишившись без своїх “лідерів”, розпорошилися по території. Відомчі медики оперативно надавали першу допомогу умовно постраждалим правоохоронцям та футбольним фанатам.

Підводячи підсумки операції “Хвиля”, заступник начальника Департаменту державної служби охорони МВС України підполковник міліції Владислав Злочевський відзначив високий рівень підготовки правоохоронців Чернігівщини та висловив сподівання, що їхні вміння та навички достатні для того, щоб втримати ситуацію під контролем під час спортивних заходів європейського масштабу в столиці України.

У свою чергу головний міліціонер області Олександр Михайлик нагадав спостерігачам, що навчання за сценарієм операції “Хвиля” ні в якому разі не є демонстрацією сили чи “грою м’язів” міліції Чернігівщини, а є методом вдосконалення професійних навичок і підвищення рівня підготовки співробітників.

Останні новини Чернігівщини

В області підтверджено 250 випадків коронавірусної інфекції

В області підтверджено 250 випадків коронавірусної інфекції 15:28

4 червня по Чернігову та області виявлено 36 нових випадків інфікування Covid-19.

Кабінет Міністрів опублікував постанову про послаблення карантинних заходів в Україні з 5 червня

Кабінет Міністрів опублікував постанову про послаблення карантинних заходів в Україні з 5 червня 14:43

Відповідна постанова № 435 від 3 червня опублікована на Урядовому порталі.

"Прилуки в часі" 12:36

Прилуки – одне з найдревніших міст України, що розкинулося на мальовничих берегах тихоплинної річки Удай. Воно має багату, славну, героїчну та водночас трагічну історію. Цьогоріч місту виповнюється 935 років.

Ніжин: садочки відновлюють свою роботу з 9 червня

Ніжин: садочки відновлюють свою роботу з 9 червня 12:14

3 червня відбулось позачергове засідання міської комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Громадська рада при Чернігівській ОДА провела засідання президії

Громадська рада при Чернігівській ОДА провела засідання президії 12:06

Обговорити питання порядку денного чергового засідання Громадської ради при Чернігівській ОДА та інші важливі питання 3 червня зібралися члени президії.