Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 листопада, 18:02:36

Під процесуальним керівництвом прокуратури розслідується кримінальне провадження за фактом незаконної порубки в Городнянському районі

21.10.2016   08:05

Питання ефективності та результативності вжитих заходів щодо викриття, документування незаконних налагоджених схем винищення та розтрати лісопродукції регіону, постійно перебуває на контролі прокуратури Чернігівської області.

Так, під процесуальним керівництвом Менської місцевої прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконної порубки майже 700 м3 дерев на території лісогосподарського підприємства в Городнянському районі (ст. 246 КК України).

З метою координації діяльності правоохоронних органів, швидкого, повного та неупередженого розслідування кримінального провадження утворено спільну міжвідомчу робочу групу.

Наразі триває виконання комплексу слідчих дій, пов’язаних з фіксацією  злочинної діяльності, пошуком та збором доказів, які є істотними у кримінальному провадженні.

Здійснюються інші процесуальні дії, спрямовані на викриття та притягнення до кримінальної відповідальності усіх осіб, причетних до вчинення злочину.

Хід слідства перебуває на контролі прокуратури області.

Нагадуємо, що в прокуратурі Чернігівської області запроваджено можливість подання громадянами та іншими зацікавленими особами усних звернень про факти незаконної порубки лісу.
Приймання таких звернень в прокуратурі області здійснюється цілодобово: на адресу електронної пошти ch.obl.prok.04.3@gmail.com  та по телефону «гарячої лінії» (0462) 67-40-86
.

Останні новини Чернігівщини

Вчинив дебош у магазині та втік ховатися у чужу квартиру: поліцейські вгамували агресивного чоловіка і передали його медикам 10:24

Співробітники Чернігівського райуправління поліції за силової підтримки роти поліції особливого призначення зупинили агресивну поведінку чоловіка, який влаштував погром в пивному магазині, а потім вдерся до чужої квартири в сусідній п’ятиповерхівці та зачинився там.

В області перевірятимуть готовність роботи автотранспорту в зимовий період 10:22

Комплекс заходів на автомобільному транспорті «Перевізник зима» буде відбуватися з 01 по 21 грудня 2023 року. Про це інформує Відділ державного нагляду (контролю) у Чернігівській області.

Діє програма безкоштовної професійно-технічної освіти для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни 10:20

Навчання здійснюється за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, які на сьогодні діють у 8 областях України. Там можна пройти як первинну професійну підготовку, так і перепідготовку чи підвищення кваліфікації.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:17

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.

28 листопада - цей день в Україні та в світі

28 листопада - цей день в Україні та в світі 09:15

ДЕНЬ 643 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 643 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини