Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 04:47:07

Поліція викрила зловмисників, які цистернами розкрадали нафту з нафтопромислу

21.10.2016   08:03

У Срібному поліція арештувала на підпільній нафтобазі більше 25 тонн нафти, яку крадії збиралися продати на Сумщині.

Протягом двох тижнів правоохоронці Срібнянського відділення поліції вистежували зловмисників, які майже щотижня викрадали з нафтопромислу сиру нафту.

В результаті ретельно спланованої і вдало проведеної операції прилуцькі оперативники спільно з колегами зі Срібного вийшли на власника підпільної нафтобази, де крадена сировина перекачувалася в автоцистерни і відправлялася на Сумщину.

Поліцейські перевірили об’єкт якраз тоді, коли зловмисники пригнали на базу в Срібному повну автоцистерну «КАМАЗ», замасковану під зерновоз.

Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальні провадження за частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка) та статтею 358 Кримінального кодексу України (підроблення документів).

В ході досудового розслідування для запобігання знищення та приховування знарядь вчинення кримінального правопорушення та викраденої нафти працівниками Прилуцького відділу поліції на території підпільної нафтобази був проведений невідкладний обшук, в ході якого виявлено та вилучено сідельний тягач «DAF» з напівпричепом-паливоцистерною, частково наповнену нафтою, бортовий тентований «КАМАЗ» з цистерною, повністю наповненою нафтою.

Також правоохоронці виявили заповнену нафтою стаціонарну металеву цистерну та мотопомпу зі шлангом. Фахівці відібрали зразки рідини для подальшого дослідження.

Загальний об’єм вилученої нафти становить більше 25 тонн, що за цінами чороного ринку складає близько 250 тисяч гривень.

Наразі проводяться слідчі дії, спрямовані на встановлення всіх причетних до вчинення кримінального правопорушення осіб. Поліцейські Прилуцького відділу поліції ГУНП в Чернігівській області звернулися з клопотанням до Прилуцької місцевої прокуратури про накладення арешту на вилучене майно та транспорті засоби.

Останні новини Чернігівщини

1–2 липня у Чернігові перевірятимуть систему оповіщення населення — просимо зберігати спокій 17:46

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради повідомляє

День спільнодії: на Чернігівщині знайомились з психологічними практиками МВС в межах програми «Ти як?» 17:25

У межах Дня спільнодії психологи Національної поліції, ДСНС, Нацгвардії, прикордонного загону поділились можливостями у сфері ментального здоров’я, зокрема представили проєкт «Пункт психологічних практик», спрямований на формування звички піклуватися про психічне здоров’я, зменшення тривожних станів, панічних атак та зняття надмірної психічної напруги в умовах військових дій.

Поліцейські Ніжинщини затримали чоловіка, який скоїв замах на вбивство родички 16:32

Поліцейські встановили, що на ґрунті давнього конфлікту місцевий мешканець вистрілив з рушниці у дружину свого брата. Поранену жінку госпіталізовано.

За матеріалами СБУ 11 років тюрми заочно отримав митрополит УПЦ (МП), який благословив війну рф проти України 16:11

За матеріалами Служби безпеки до 11 років позбавлення волі заочно засуджено підсанкційного митрополита Луганської єпархії УПЦ (МП) Василя Поворознюка, який співпрацює з рашистами на тимчасово захоплених територіях.

“Чернігівські гуляння” — мистецьке спілкування у дворику філармонійного центру 15:41

Традиційні танці, народні пісні посідають чільне місце в українській культурі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини