Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 квітня, 19:08:33

Під час полювання сталася трагедія

18.10.2016   07:25

Поліція Чернігівщини відкрила кримінальне провадження за фактом вбивства через необережність на полюванні чоловіка, якого з власної рушниці випадково застрелив товариш.

16 жовтня до чергової частини Городнянського відділення поліції ГУНП в Чернігівській області надійшло повідомлення від жителя Городні, що на полюванні в лісі він з власної зареєстрованої рушниці випадково застрелив жителя одного з сіл району.

На місце події прибула слідчо-оперативна група. Правоохоронці опитали учасників інциденту та встановили всі обставини трагедії. Зі слів мисливця, постріл стався, коли він перечепився і падаючи випадково натиснув на спусковий гачок. В цей час постраждалий знаходився попереду й куля влучила йому в спину.

Чоловік помер на місці від вогнепального поранення органів тазу та черевної порожнини. Поліція вилучила у мисливців та направила на експертизу три рушниці.

Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 119 Кримінального кодексу України (вбивство через необережність) - карається обмеженням волі на строк від трьох до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

Триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

Крістіна Опанасенко — бронзова призерка Кубка Європи з дзюдо серед юніорів у Познані 13:24

У Познані (Польща) завершився Кубок Європи з дзюдо серед юніорів до 21 року - Poznan Junior European Cup 2026.

Поліцейський з Чернігівщини став чемпіоном України з кікбоксингу 12:26

Наприкінці березня в Києві відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу ISKA. Він зібрав близько 700 спортсменів з 22 областей України. Водночас ці змагання стали відбірковим етапом до Чемпіонату Європи та Чемпіонату світу, що відбудуться цього року в Німеччині та Іспанії відповідно.

Маємо спільними зусиллями забезпечити безперебійний зв’язок в обласному центрі: Сергій Зенченко – на зустрічі з мобільними операторами та комунальниками 11:44

Стабільна робота екстрених служб та критичної інфраструктури обласного центру, а, як наслідок, і безпека чернігівців, особливо у разі тривалих відключень світла, залежить від безперебійної роботи мобільного зв’язку та інтернету.

Поліція Чернігівщини інформує: з 1 квітня встановлено нерестову заборону на вилов водних біоресурсів 11:22

З метою створення сприятливих умов для природного відтворення водних біоресурсів відсьогодні на переважній більшості рибогосподарських водних об’єктів України розпочинається традиційна весняно-літня нерестова заборона.

Ігор Соловей — призер міжнародного турніру зі стрільби у Вроцлаві 10:47

У польському Вроцлаві завершились міжнародні змагання зі стрільби кульової 15TH GRAND PRIX OF WROCŁAW AND LOWER SILESIA, що тривали з 25 по 29 березня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини