Тілсі і Лінда завадили переміщенню наркотиків через кордон
Урожайною виявилася минула доба для прикордонників в міжнародному автомобільному пункті пропуску «Сеньківка».

Зведена кінологічна група Чернігівського прикордонного загону відпрацьовувала завдання з протидії незаконному переміщенню через державний кордон наркотичних засобів, вибухових речовин, зброї та боєприпасів.
Протягом кількох годин за допомогою службових собак Тілсі та Лінди в трьох громадян України, що прямували на виїзд з України на різних автомобілях, виявлено 5 грамів коноплі та 250 грамів марихуани.
В діях громадян вбачаються ознаки кримінального правопорушення передбаченого статтею 305 Кримінального Кодексу України «Контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів».
Слідчі дії стосовно виявлених правопорушень проводяться співробітниками управління СБУ в Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
До 15 років позбавлення волі засуджено мешканця Чернігівського району за вчинення зґвалтування своєї доньки 17:46
За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури судом визнано винним 44-річного мешканця Чернігівського району у вчиненні зґвалтування своєї 12-річної доньки (ч. 4 ст. 152, ч. 6 ст. 152 КК України).
“В ніч на Івана Купала” — разом з Академічним народним хором 16:45
Як завжди, неймовірно барвисту і виразну купальську програму запропонували глядачам артисти Академічного народного хору Чернігівського обласного філармонійного центру під керуванням заслуженого діяча мистецтв України Володимира Коцура.
Засуджено мешканця м.Чернігова за розбійний напад на військовослужбовця 16:21
Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 32-річного місцевого жителя у нападі з метою заволодіння чужим майном, поєднаним з погрозою застосування насильства, небезпечного для життя та здоров’я особи, яка зазнала нападу, вчиненому в умовахвоєнного стану особою, яка раніше вчиняла розбій, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 187 КК України.
Ще три громади області розробляють концепти безбар’єрних маршрутів 15:39
На Чернігівщині триває робота над формуванням комплексної мережі безбар’єрних маршрутів. Крім Олишівської селищної ради, дорожні карти таких проєктів намітили також Гончарівська, Коропська та Парафіївська громади.
Засуджено до 10 років позбавлення волі чоловіка за вбивство односельчанина 14:57
Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 54-річного мешканця одного з сіл Чернігівського району та області за фактом умисного вбивства знайомого своєї дружини (ч.1 ст.115 КК України).