Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 3 жовтня до 8:00 4 жовтня 2016 року.
МНС
Протягом минулої доби зареєстровано 10 небезпечних подій, а саме: 4 дорожньо-транспортні пригоди та 6 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 5 осіб постраждало.
Дорожньо-транспортні пригоди – 4:
- в м. Чернігові по проспекту Миру в 0 год. 57 хв. 3 жовтня водій мопеда "Alfa", перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, не дотримався безпечної дистанції та здійснив зіткнення з патрульним автомобілем поліції "Toyota Prius". Внаслідок пригоди водій мопеда отримав тілесні ушкодження та був доставлений до Чернігівської обласної лікарні;
- в м. Прилуки по вул. Пирятинський о 1 год. 30 хв. 3 жовтня водій автомобіля "ВАЗ 21099" здійснив зіткнення з вантажним автомобілем (марка та особа водія встановлюються), який рухався в зустрічному напрямку. Внаслідок пригоди водій автомобіля "ВАЗ 21099" отримав тілесні ушкодження;
- в м. Чернігові по вул. Героїв Чорнобиля навпроти будинку №5 о 17 год. 35 хв. 3 жовтня водій мотоцикла "Mustang" здійснив зіткнення з автомобілем "ЗАЗ 110307", після чого здійснив наїзд на пішохода, що перетинав проїжджу частину дороги в межах нерегульованого пішохідного переходу. Водій мотоцикла "Mustang" продовжив рух та здійснив зіткнення з автомобілем "ВАЗ 2101", що стояв перед пішохідним переходом. Внаслідок події водій мотоцикла та пішохід отримали тілесні ушкодження. Водій мотоцикла госпіталізований до Чернігівської міської лікарні №2, пішохід – до Чернігівської обласної лікарні;
- в м. Чернігові на перехресті вулиць Київської та Грибоєдова о 18 год. 25 хв. 3 жовтня водій автомобіля "Hyundai Tucson" здійснив наїзд на пішохода, який перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, перетинав проїжджу частину дороги поза межами пішохідного переходу. Внаслідок пригоди пішохід отримав тілесні ушкодження та був доставлений до Чернігівської міської лікарні №2.
Пожежі – 6, з них 5 пожеж в житловому секторі та 1 випадок загоряння сухої трави на площі 0,05 га.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 10-13 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 12 мкр/год., Ніжин – 12 мкр/год., Прилуки – 13 мкр/год., Остер – 11 мкр/год., Покошичі – 10 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Сновськ – 10 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території областіз 20 години 3 жовтня до 20 години 4 жовтня очікується мінлива хмарність, вдень невеликий короткочасний дощ. Вночі та вранці місцями слабкий туман. Вітер південно-східний 5-10 м/с. Температура по області вночі 7-12º тепла, вдень 15-20º тепла.
По Чернігову вдень невеликий короткочасний дощ. Температура вночі 8-10º тепла, вдень 18-20º тепла.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця 14:57
Оперативники та слідчі відділення поліції №1 (селище Короп) Новгород-Сіверського відділу поліції затримали 54-річного чоловіка, причетного до заподіяння тяжких тілесних ушкоджень односельцю під час спільного вживання алкогольних напоїв.
Безпека, харчування та підвезення: як школи Чернігівщини підготувалися до нового навчального року 12:55
Менш ніж за тиждень стартує новий навчальний рік. Як підготувалася до нього Чернігівщина, розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління освіти і науки ОДА Юрій Музика.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:51
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
27 серпня: цей день в Україні і світі 08:50
День 1646 Російська агресія - Day 1646 Russian aggression
Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06
Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».