Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 23 січня, 07:13:13

Отримати реабілітаційне лікування за рахунок коштів Фонду можливо

04.10.2016   07:44Агенцiя

Серед найважливіших завдань Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності – не лише надання матеріального забезпечення, а й допомога у відновленні працездатності та швидке повернення застрахованої особи до праці.

Саме тому працюючі, за наявності медичних показань, мають право на послуги з відновлювального лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів України.

Особливістю лікування в реабілітаційних відділеннях є той факт, що путівки до них придбаває Фонд, а безкоштовно видають лікувально-профілактичні заклади за рішенням відбіркової комісії. Причому, на весь термін перебування в оздоровниці видається листок непрацездатності.

Чернігівська міська виконавча дирекція безпосередньо приймає участь у забезпеченні путівками працюючих м. Чернігова. Директор Бахмацька В.І. входить до складу відбіркових комісій, які діють в Чернігівській міській лікарні №1 та №2, в КЛПЗ «Чернігівська міська лікарня №3 та в лікарні №4. З початку року  забезпечено реабілітаційним лікуванням більше 50 осіб працюючих міста.

Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності турбується про те, щоб всі послуги з реабілітації були отримані тими, хто їх дійсно потребує. Особлива увага приділяється реабілітації осіб, які приймали участь у бойових діях АТО, а також членам їх сімей.

Зокрема, на черговому засіданні відбірковою комісією лікарні №1 на відновлювальне лікування до санаторію «Березовий гай» (Миргородкурорт) направлено учасника бойових дій в антитерористичній операції, який працює в одній із установ міста.

Звертаємо увагу, що відновити своє здоров’я можливо за профілями захворювань:
- після перенесених гострих церебральних порушень;
- після гострого інфаркту міокарду, операції на серці;
- лікування обміну речовин;
- після оперативних втручань на органах травлення;
 - після ортопедичних операцій.

Дізнатися більш детальну інформацію про можливість реабілітаційного лікування можна звернувшись до лікувально-профілактичних закладів м. Чернігова або на адресу Чернігівської міської виконавчої  дирекції по вул. Музична, 1-А або за телефонами: 678-236, 662-040.Чернігівська міська виконавча дирекція обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині перевірятимуть законність закладів, які надають соціальні послуги та догляду

На Чернігівщині перевірятимуть законність закладів, які надають соціальні послуги та догляду 20:13

На Чернігівщині перевірятимуть законність закладів, де перебувають люди похилого віку або ті, хто потребують постійного догляду.

Члена дільничної виборчої комісії засуджено за злочин, вчинений на виборах 25 жовтня 2020 року

Члена дільничної виборчої комісії засуджено за злочин, вчинений на виборах 25 жовтня 2020 року 19:51

На Городнянщині в день виборів, 25 жовтня 2020 року, зафіксовано кримінальне правопорушення, в якому звинуватили члена дільничної виборчої комісії.

Виявлено 138 нових випадків COVID-19 на Чернігівщині

Виявлено 138 нових випадків COVID-19 на Чернігівщині 19:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 22 січня в області зафіксовано 138 нових випадків COVID-19.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 13:08

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 21 січня по 08 годину 22 січня 2021 року

5348 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19

5348 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 13:00

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 22 січня в Україні зафіксовано 5348 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 164, медпрацівників – 225). Кількість активних хворих - 232 338 осіб.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини