Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 червня, 09:35:54

КП "Шкільне" прозвітувало про свою роботу

04.10.2016   07:17

12288 учнів шкіл Чернігова охоплює гарячим харчуванням КП "Шкільне". Про це повідомив начальник КП «Шкільне» Чернігівської міської ради Андрій Тертілов на розширеній нараді під керівництвом Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка.

Він розповів, що зокрема КП "Шкільне" охоплює  гарячим харчуванням 9800 учнів початкових класів, 18888 учнів пільгової категорії (початкові, 5-11 класи), 600 учнів групи продовженого дня пільгових категорій.

Також щоденно приблизно 7000 школярів  користуються буфетною продукцією.

З 20 вересня поточного року харчування учнів 1 -4 класів здійснюється на суму 11грн. 80коп., учнів 1- 4 класів пільгової категорії на 12 гривень, учнів пільгової категорії  5- 11 класів та учнів, які відвідують групи продовженого дня на 12 гривень. Це дає можливість включати в меню м’ясні та рибні страви, овочі, фрукти  та фруктові соки.

Всього на підприємстві працює 162 працівника, з них 9 - адміністрація.

Для створення в їдальнях сприятливих умов для зберігання продуктів, приготування страв, миття столового посуду  та роботи їдальні в цілому, підприємством впродовж декількох років поступово закуповувалося технологічне (холодильне, механічне та теплове) обладнання,  яке станом на 2016 рік становить 148 одиниць.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:02

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

 Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону

Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону 10:59

Чернігівська область продовжує активно розвивати міжнародне співробітництво, залучаючи партнерів до відновлення, розвитку громад, реалізації інвестиційних та гуманітарних проєктів.

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08

У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.

 Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України»

Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04

У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».

10 червня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression