Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 листопада, 08:33:41

Проект "Відповідальний вибір" у рамках "Бюджету участі" реалізується у Чернігові

29.09.2016   10:05

У Чернігівській міській раді пройшов круглий стіл на тему: «Відповідальний вибір: реалізація проекту в межах бюджету участі Чернігова».

У 2016 році в рамках «Бюджету участі» реалізується проект, що передбачає проведення первинної профілактики наркоманії, ВІЛ, СНІДу та злочинності  серед  8-класників 15-ти загальноосвітніх навчальних закладів міста, а також ряд інших заходів для учнів, студентів та педагогів.

Заступник Чернігівського міського голови Олександр Ломако привітав учасників круглого столу з успішною реалізацією проекту та підкреслив, що проект «Громадський бюджет» допомагає активній громадськості міста реалізувати свої ініціативи на користь громаді, а міська влада їм у цьому допомагає.

Як зазначив голова Громадської організації «Центр профілактики» «Вибір» Валерій Рябуха, особливістю проекту є залучення до його реалізації 33 тренерів-волонтерів з числа соціальних педагогів, студентів Чернігівського педагогічного університету та курсантів пенітенціарної системи, а також співпраця між державними організаціями та громадою Чернігова.

Під час круглого столу проведений звіт про хід виконання проекту та аналіз первинної профілактики наркоманії, ВІЛ/СНІДу та злочинності.

Учасникам проекту, які отримали теоретичну підготовку (20 годин) та провели 10 годин практичних уроків серед 8-класників шкіл міста, вручено сертифікати. Загалом, серед 15 шкіл міста, залучених до реалізації проекту, проведено 150 уроків профілактики наркоманії, ВІЛ, СНІДу та злочинності.

Останні новини Чернігівщини

У Куликівській громаді відкрився сучасний ЦНАП європейського рівня

У Куликівській громаді відкрився сучасний ЦНАП європейського рівня 08:28

21 листопада у Куликівській об’єднаній територіальній громаді урочисто відкрили Центр надання адміністративних послуг, модернізований за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Новому часові - нові зміни: у фокусі уваги питання Ялівщини

Новому часові - нові зміни: у фокусі уваги питання Ялівщини 08:19

20 листопада відбулося засідання за круглим столом на тему «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина»: очікування та реальність». Його провів комітет Громадської ради при Чернігівській облдержадміністрації з реалізації Програми «Зелене намисто Чернігівщини».

Проєкт міського бюджету Чернігова на 2020 рік: основні цифри та тенденції

Проєкт міського бюджету Чернігова на 2020 рік: основні цифри та тенденції 08:08

Проєкт узгоджений з Законом України «Про державний бюджет на 2020 рік», прийнятим 14 листопада.

Сільськогосподарські угіддя повертаються у розпорядження держави

Сільськогосподарські угіддя повертаються у розпорядження держави 07:49

Земельним кодексом України передбачено, що правом на безоплатну приватизацію земель громадянин може скористатися лише один раз по кожному виду використання.

В Семенівці поліція викрила порушника, який автівкою зніс зупинку

В Семенівці поліція викрила порушника, який автівкою зніс зупинку 07:44

Група реагування патрульної поліції ідентифікувала дзеркало заднього виду, що лишилося на місці пригоди, і вийшла на водія-втікача.