Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 листопада, 06:08:49

Бездіяльність слідчого визнано незаконною

29.09.2016   08:08

На початку вересня ЗМІ повідомляли про обшук, який відбувся в адміністративному приміщенні КП «Чернігівводоканал».

Після проведення обшуку керівництво КП виступило з заявою, в якій вказало на не професіональні дії  слідчого в ОВС слідчого відділу прокуратури Чернігівської області радника юстиції Шкільнюк О.М.
Розглянувши скаргу КП «Чернігівводоканал», Новозаводський районний суд м. Чернігова таки визнав незаконною бездіяльність слідчого в ОВС слідчого відділу прокуратури Чернігівської області і зобов’язав його виправити ситуацію.

Нагадаємо, що слідчим відділом прокуратури Чернігівської області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні №42016270000000308 від 25.08.2016 за фактом зловживання службовим становищем особами, які очолювали КП «Чернігівводоканал» в період з 2004-2016 роки, внаслідок яких, на думку слідства, державним інтересам заподіяно збитки на суму 33 млн. грн. (ч. 2 ст. 364 КК України).

Як зазначено в офіційному повідомленні прокуратури області, яке було оприлюднене вже після проведення обшуку, поводом для відкриття провадження стало «погашення КП «Чернігівводоканал» кредитних зобов’язань по договорах субкредитування перед МБРР в сумі понад 33 млн. грн., яке повністю відбулося за рахунок коштів субвенції з Держбюджету України, отриманої, як погашення заборгованості різниці в тарифах, у той час як отримані від споживачів кошти підприємство використало на власні потреби».

КП «Чернігівводоканал» звернулось до суду зі скаргою фактично на бездіяльність слідчого у нездійсненні процесуальної дії, яку він зобов’язаний вчинити.

В обґрунтуванні скарги було зазначено, зокрема, що 07.09.2016 року на підставі ухвали слідчого судді було проведено обшук на підприємстві, але другого примірника протоколу обшуку разом із доданим до нього описом вилучених документів надано не було, в чому керівництво КП вбачало певні ризики для подальшої господарської діяльності стратегічно важливого підприємства міста.
Розглянувши скаргу КП «Чернігівводоканал», суд її задовольнив повністю.

Зокрема в тексті Ухвали Новозаводського районного суду м. Чернігова сказано наступне: «Визнати незаконною бездіяльність слідчого в ОВС слідчого відділу прокуратури Чернігівської області Шкільнюка О.М. щодо невручення 07.09.2016 року другого примірника протоколу обшуку разом із доданим до нього описом вилучених документів та тимчасово вилучених речей (за наявності) представнику КП «Чернігівводоканал» Чернігівської міської ради».

Примірник протоколу з описом вилучених документів за Ухвалою суду слідчий в ОВС слідчого відділу прокуратури Чернігівської області Шкільнюк О.М. повинен вручити представнику КП «Чернігівводоканал» в адміністративній будівлі підприємства вже найближчим часом.

Останні новини Чернігівщини

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту 15:20

18 листопада відбулась щотижнева понеділкова нарада голови облдержадміністрації Андрія Прокопенка з керівниками структурних підрозділів ОДА.

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі 14:59

Східноєвропейський національний університет ім.Лесі Українки започаткував проект «Мюзик темпус» метою якого є презентація української музичної культури у світовому просторі та співпраця з іноземними виконавцями. Також презентація невеликих міст України.

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій 13:35

Упродовж минулого тижня з 11 по 18 листопада щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області знаходилось на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу, 58 одиниць основної та спеціальної техніки.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада

Ніжин: щотижнева оперативна нарада 13:04

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням першого заступника міського голови Ніжина з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Оліника.

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста 12:58

На підтримку 19 громадських організацій Чернігова наступного року з міського бюджету буде спрямовано загалом 3,619 млн грн. Відповідний проект Програми підтримки громадських організацій погодив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини