Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 листопада, 11:01:04

Всесвітній день серця. Україна

29.09.2016   07:56Агенцiя

29 вересня 2016 року Україна вкотре приєднується до відзначення Всесвітнього дня серця. Платформа соціального партнерства Hearts.in.ua спільно з МОЗ України та соціально відповідальними партнерами розпочинає загальнонаціональну кампанію, яка триватиме 100 днів.

Цього року основна увага буде зосереджена на трьох компонентах: просвітницько-діагностичні заходи у вишах та на робочих місцях, розвиток персоналізованих технологій для здоров’я серця та судин, розвиток вітчизняного підприємництва у сфері здоров’я та довголіття.

Високопрофесійні партнери та волонтери Платформи соціального партнерства Hearts.in.ua вже 29 вересня у Всесвітній день серця відпрацюють моделі просвітницько-діагностичних заходів у Київському національному економічному університеті, а також на робочих місцях для працівників двох великих компаній. Надалі відпрацьовані моделі заходів будуть пропонуватися для поширення в інших вишах та на інших підприємствах по всій Україні.

Програма Всесвітнього дня серця для студентів та викладачів КНЕУ передбачатиме скринінг (ЕКГ, артеріальний тиск), лекцію та інтерактив щодо звільнення від куріння, тренінги щодо першої долікарської допомоги у випадку інфарктів та інсультів, консультації кардіолога, «масову зарядку» тощо.

Запрошуємо журналістів до активного висвітлення теми профілактики серцево-судинних захворювань та технологій для здоров’я серця та судин як 29 вересня, так і впродовж наступних 100 днів. Зокрема, усіх присутніх у столиці представників ЗМІ запрошуємо відвідати Всесвітній день серця у КНЕУ.

Журналісти зможуть поспілкуватися із заступником міністра охорони здоров’я України Оксаною Сивак, організатором Платформи соціального партнерства Hearts.in.ua Аліною Севастюк, директором Інституту вищої освіти КНЕУ Ларисою Антонюк, кардіологом Олексієм Башкірцевим, головним лікарем Київського міського Центру здоров’я Отто Стойкою, а також зробити кардіограму із новітнім аналізом даних, пройти тренінг із надання долікарської допомоги у випадку інфаркту та інсульту. Початок прес-заходу в рамках Всесвітнього дня серця в КНЕУ – об 11.00.

Адреса: проспект Перемоги 54/1 Головний корпус університету.  Контактна особа: Ольга Бандрівська +38 (097) 3127761

Останні новини Чернігівщини

За 10 місяців на рахунки платників Чернігівщини відшкодовано 962,5 млн грн ПДВ

За 10 місяців на рахунки платників Чернігівщини відшкодовано 962,5 млн грн ПДВ 10:10

За результатами перевірок упереджено безпідставно задекларовану до відшкодування суму ПДВ у розмірі 63,5 млн гривень.

Для військовослужбовців-контрактників звели нові комфортні оселі

Для військовослужбовців-контрактників звели нові комфортні оселі 09:46

До Дня Збройних Сил України мають заселити військовослужбовців-контрактників в перший із трьох гуртожитків поліпшеного типу в Гончарівському гарнізоні, що на Чернігівщині.

Проведено навчальний семінар з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу

Проведено навчальний семінар з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу 09:32

19 листопада в приміщенні Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено навчальний семінар “Модуль "Кабінет адвоката БПД".

Спецшкола олімпійського резерву у Чернігові отримала оновлений стадіон

Спецшкола олімпійського резерву у Чернігові отримала оновлений стадіон 09:17

Після закінчення робіт з реконструкції Держархбудінспекція прийняла в експлуатацію оновлений стадіон Спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву «Юність» в місті Чернігові.

Демографічна ситуація в Чернігівській області в січні–вересні 2019 року. ДОВІДКА

Демографічна ситуація в Чернігівській області в січні–вересні 2019 року. ДОВІДКА 09:05

На 1 жовтня 2019 року чисельність наявного населення Чернігівської області, за оцінкою, становила 995,1 тис. осіб. Дві третини з них проживали в міських поселеннях.