Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 листопада, 14:33:21

Трудовий арбітраж дійшов до консолідованого рішення прийняти узгоджену позицію сторони найманих працівників

28.09.2016   08:22Агенцiя

Відбулося засідання Трудового арбітражу з розгляду колективного трудового спору між найманими працівниками дільниці по видобутку та переробці торфу ДП «Чернігівторф» с. Смолин Чернігівського району та ДП «Чернігівторф» концерну «Укрторф», який відноситься до Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.

Заслухавши вимоги і пропозиції сторін, трудовий арбітраж дійшов до консолідованого рішення прийняти узгоджену позицію сторони найманих працівників. Які, у свою чергу, погодилися на пропозиції менеджменту ДП «Чернігівторф» про поетапне погашення існуючої заборгованості по заробітній платі та компенсації до кінця поточного року з перенесенням на перший квартал 2017 року не більше 20% заборгованості.

Також трудовий арбітраж вирішив вважати виконання цієї пропозиції можливою лише за умови стабільної роботи підприємства і збереження в керівництві підприємства на даний момент т.в.о. директора Юрія Бондаренка з наданням йому відповідних повноважень.

Дане рішення обовязкове для виконання обома сторонами.

Останні новини Чернігівщини

Служба зайнятості допомагає здобути затребувану на ринку праці професію

Служба зайнятості допомагає здобути затребувану на ринку праці професію 13:36

А чи знаєте ви, що в службі зайнятості можна безкоштовно здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію? Протягом січня-жовтня 2019 року на Чернігівщині майже 3 тисячі безробітних громадян скористалися цією можливістю.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:32

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 11 листопада до 8:00 12 листопада 2019 року.

На трасах Чернігівщини цьогоріч буде встановлено 11 демпферних систем

На трасах Чернігівщини цьогоріч буде встановлено 11 демпферних систем 09:16

Продовжуємо впроваджувати сучасні підходи у безпеці дорожнього руху. Цьогоріч на автошляхах державного значення Чернігівської області буде встановлено одинадцять демпферних систем - амортизаційних пристроїв, що слугують для мінімізації наслідків ДТП та збереження життя людей.

Розширюється виробництво енергії з альтернативних джерел

Розширюється виробництво енергії з альтернативних джерел 09:02

В Україні встановлено 70 МВт біогазових установок (47 МВт працюють на агровідходах, 23 МВт – на сміттєзвалищах). Про це повідомили в Держенергоефективності.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини