Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 листопада, 23:45:02

Трудовий арбітраж дійшов до консолідованого рішення прийняти узгоджену позицію сторони найманих працівників

28.09.2016   08:22Агенцiя

Відбулося засідання Трудового арбітражу з розгляду колективного трудового спору між найманими працівниками дільниці по видобутку та переробці торфу ДП «Чернігівторф» с. Смолин Чернігівського району та ДП «Чернігівторф» концерну «Укрторф», який відноситься до Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.

Заслухавши вимоги і пропозиції сторін, трудовий арбітраж дійшов до консолідованого рішення прийняти узгоджену позицію сторони найманих працівників. Які, у свою чергу, погодилися на пропозиції менеджменту ДП «Чернігівторф» про поетапне погашення існуючої заборгованості по заробітній платі та компенсації до кінця поточного року з перенесенням на перший квартал 2017 року не більше 20% заборгованості.

Також трудовий арбітраж вирішив вважати виконання цієї пропозиції можливою лише за умови стабільної роботи підприємства і збереження в керівництві підприємства на даний момент т.в.о. директора Юрія Бондаренка з наданням йому відповідних повноважень.

Дане рішення обовязкове для виконання обома сторонами.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 553 нових випадки COVID-19

Виявлено 553 нових випадки COVID-19 17:40

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 листопада в області зафіксовано 553 нових випадки COVID-19.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 13:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Чернігівщина приєдналась до Всеукраїнської акції

Чернігівщина приєдналась до Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства". ФОТОрепортаж 13:10

У середу, 25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок на Чернігівщині стартувала Всеукраїнська інформаційна кампанія «16 днів проти насильства».

В Чернігові з’явилась пам’ятна дошка герою-підпільнику

В Чернігові з’явилась пам’ятна дошка герою-підпільнику 12:38

13 листопада на будинку №7 по вулиці Родімцева міста Чернігів, відкрили меморіальну дошку підпільнику часів Другої Світової війни Олександру Дмитровичу Михайленку.

Капітальні інвестиції в Чернігівській області. ДОВІДКА

Капітальні інвестиції в Чернігівській області. ДОВІДКА 12:28

У січні–вересні 2020 р. обсяг капітальних інвестицій підприємств та організацій Чернігівщини становив 3638 млн.грн. Майже всі вони (99% загального обсягу) вкладені в матеріальні активи.