Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 15 лютого, 22:51:14

З гранатомета обстріляли металеві ворота жителя Бахмача

27.09.2016   13:26

Вночі 27 вересня до чергової частини Бахмацького відділу поліції ГУНП в Чернігівській області надійшло повідомлення про вибух у дворі жителя райцентру. В результаті в будинку повилітали вікна, постраждалих немає.

На місце події негайно прибули вибухотехніки, слідчо-опереативна група відділу поліції та Головного управління Нацполіції на чолі з керівництвом.

В ході огляду садиби потерпілого поліція встановила, що вибухнула реактивна протитанкова граната (РПГ-26), невідомий зловмисник покинув пустий тубус від неї за 30 метрів від помешкання.

В помешканні проживає пенсіонер зі своїм сином. Внаслідок вибуху пошкоджені ворота господарства, уламками реактивної гранати пошкоджено віконне скло будинку. Постраждалих від вибуху немає.

Поліція проводить першочергові розшукові заходи для встановлення особи, причетної до вибуху. Правоохоронці опитали сусідів та можливих свідків правопорушення. Вилучені вибухотехніками уламки боєприпаса направлені на експертизу.

Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 4 статті 296 Кримінального кодексу України (хуліганство, вчинене із застосуванням вогнепальної або холодної зброї чи іншого предмета, спеціально пристосованого або заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень) - карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

Триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15

Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.

Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10

10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.

Надзвичайні події в області за останню добу 12:15

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.

Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49

Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини