Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 11 квітня, 23:59:04

В області тривають ремонти об’єктів інфраструктури

20.09.2016   14:21

Перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич продовжив перевірку стану впровадження проектів, що фінансуються за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.

19 вересня, разом з директором Департаменту соціального захисту населення ОДА Олегом Русіним та головою Козелецької райдержадміністрації Володимиром Шведом він оглянув соціальні об’єкти у Козелецькому районі.

Посадовців цікавило, як проходить капітальний ремонт приміщень Козелецького геріатричного пансіонату, що в селі Часнівці. А це корівник, свинарник та матеріальний склад підсобного господарства.

На зазначені об’єкти виділено майже 1,2 мільйона гривень з Державного фонду регіонального розвитку та 127,7 тисячі гривень місцевих коштів. На сьогодні вже освоєно 343,6 тисячі гривень державного бюджету. Фактично завершили ремонт свинарника, інші об’єкти обіцяють здати у жовтні.

Представники обласної та місцевої влади обговорили також необхідність виділення додаткових коштів з Державного фонду регіонального розвитку на здійснення капітального ремонту теплотраси. Відповідний запит вже подано до Мінрегіону на розгляд Міжвідомчої комісії. У перспективі – заявка на ремонт психоневрологічного корпусу геріатричного пансіонату.

Відвідав Леонід Сахневич і гімназію в місті Острі. Вона також потребує капітального ремонту. Тож це питання також опрацьовували керівники області та району.

До відома. Відповідно до доведених Мінрегіоном лімітів коштів Державного фонду регіонального розвитку цьогоріч області передбачено 91,89 мільйона гривень, з яких вже розподілено 84,6 мільйона гривень. Наразі надійшло 27,3 мільйона гривень, з них освоєно близько 19 мільйонів.

Останні новини Чернігівщини

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років 11:46

Туристичний портал Budget Travel склав список із десяти чудес світу, які можуть зникнути до 2040 року.

Cмачні рецепти вихідного дня: 8 корисних сніданків в банці 11:21

Сніданок у банці - це дуже класно. По-перше, смачно й корисно, по-друге, дуже просто, а головне - його можна приготувати з вечора, заощадивши дорогоцінні ранкові хвилини для чогось більш приємного, наприклад, для сну.

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня 11:11

12 квітня - молодий Місяць. У цей день утримайтеся від починань, великих фізичних і емоційних навантажень. Можна планувати, мріяти і подумки моделювати бажане майбутнє.