Зарплату у шість тисяч гривень пропонує ДП "Борзнарайагролісгосп" головному бухгалтеру
Про це йшлося на ярмарку вакансій в Борзнянському районному центрі зайнятості, де представники роботодавця зустрілися з шукачами роботи.
Учасників заходу ознайомили з діяльністю підприємства, вимогами до працівників, графіком роботи, умовами праці, рівнем заробітної плати та соціальними гарантіями.
Фахівці Борзнянського РЦЗ поінформували присутніх про ситуацію на ринку праці, послуги, які надає служба зайнятості, нові форми роботи, зокрема, запис відеорезюме та комунікація з безробітними через Інтернет-ресурси (веб-портал Чернігівського обласного центру зайнятості, офіційну сторінку в соціальній мережі Facebook, офіційний канал на YouTube).
Після особистого спілкування з представником роботодавця троє безробітних отримали направлення на роботу.
Останні новини Чернігівщини
Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним 11:04
Учора, у День Державного Прапора України, прикордонну Корюківську громаду відвідали міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб Віталій Безгін, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс та директор Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel в Україні Дірк Депре.
25 серпня: цей день в Україні і світі 08:23
День 1644 Російська агресія - Day 1635 Russian aggression
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.