Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 11 квітня, 04:22:16

Відбулася звітно-виборча конференція Територіального комітету № 5 профспілки працівників Збройних Сил України

20.09.2016   07:33Агенцiя

Як зберегти досвідчених і кваліфікованих фахівців в умовах оптимізації чисельності «армійських» працівників? При цьому убезпечити порушень чинного законодавства, положень Галузевої Угоди та колективних договорів, дотримання соціальних гарантій.

Ці та інші наболіли питання обговорювали та радилися лідери профспілкових первинних організацій з п’яти областей України, на засіданні VI-ї конференції Теркому № 5 профспілок працівників Збройних Сил України, якій відбувся у Чернігові.
     
Два дні, на базі Чернігівського навчально-методичного центру профспілок, учасника конференції підбивали підсумки своєї діяльності та визначали пріоритетні напрямки роботи на майбутнє.

У засіданні взяв участь заступник голови центрального комітету Всеукраїнської профспілки працівників Збройних Сил України Валерій Добровольський.

- В цей напружений період в житті профспілки вітчизняного оборонного відомства, ми зможемо успішно діяти лише за умов згуртування трудових колективів, зростанню їхньої активності та довіри до її лідерів, - підкреслив Валерій Добровольський звертаючись до учасників зібрання.

В ході засідання присутні заслухали голову Теркому № 5 профспілкових працівників ЗС України Леоніда Дудченка. Доповідач у своєму виступи поінформував про роботу  профспілкових організацій по посиленню контролю за дотриманням нормативних актів у ході реорганізації військових частин та установ.

Крім цього профспілкові активісти розглянули питання організаційної діяльності, оплати праці, аспекти охорони праці працівників Збройних Сил України, оздоровлення працівників  тощо.

- Створення атмосфери порозуміння, налагодження взаємодії з командуванням гарнізонів та керівниками оборонних установ і підприємств, з командирами військових частин та обласними військкоматами є запорукою успішного вирішення болючих питання працівників Збройних Сил України. Лише спільними зусиллями ми здатні досягти мети, домогтися виконання чинного законодавства, - підсумував Леонід Дудченко.

По завершенню засідання профспілкові лідери проголосували за постанови, якими визначили пріоритетні завдання в своїй роботі на наступний період роботи.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 577 нових випадків COVID-19

Виявлено 577 нових випадків COVID-19 18:31

За даними управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 10 квітня в області зафіксовано 577 нових випадків COVID-19.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 310 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 310 осіб 17:07

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 10 квітня в області вакцинація від коронавірусу охопила 6966 осіб.

Чернігівщина має незначний міграційний обмін з іншими країнами світу

Чернігівщина має незначний міграційний обмін з іншими країнами світу 12:22

У 2020 році в загальному обсязі переміщень частка міждержавних склала лише один відсоток. Прибуло в область 69 осіб, вибуло 104 особи.

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєра із Чернігова з 15 кг незаконно добутої риби

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєра із Чернігова з 15 кг незаконно добутої риби 12:14

Дев’ятого квітня, в період нерестової заборони, Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду разом з представниками Національної поліції області на р. Десна, поблизу хутора Єньків Іванівської громади Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 12:05

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини