Конкурс грантів для реалізації освітніх проектів з питань зміни клімату та адаптації
Національний екологічний центр України оголошує конкурс освітніх проектів з питань зміни клімату та адаптації у рамках програми «Climate Forum East II» (CFE II), що реалізується за підтримки ЄС.
До участі у конкурсі запрошуються громадські організації (або навчальні заклади у співпраці з громадськими організаціями), які мають креативні ідеї щодо підвищення рівня інформованості дітей та молоді з питань зміни клімату та адаптації і бажають їх реалізувати.
У рамках проектів будуть реалізовані інноваційні освітні заходи за наступними напрямками:
підвищення обізнаності щодо наслідків зміни клімату у цілому;
підвищення обізнаності з питань екологічних, соціальних і економічних викликів, які виникли внаслідок зміни клімату;
підвищення обізнаності щодо шляхів адаптації до зміни клімату.
Заходи повинні враховувати національні аспекти зміни клімату, а також бути спрямовані на підвищення громадської активності та соціальної відповідальності дітей та молоді.
Переклад та адаптація іноземних освітніх матеріалів вітається.
Жодних обмежень щодо форм та видів освітніх заходів немає.
Максимальний розмір гранту для одного проекту:
Всеукраїнський освітній проект – максимум 300 000 грн.
Регіональний освітній проект – максимум 120 000 грн.
Локальний освітній проект – максимум 50 000 грн.
Термін реалізації заходів освітньої кампанії: листопад 2016-травень 2017.
Для участі у конкурсі учасники мають представити наступне:
1. Заповнену Аплікаційну форму, яка включає:
Інформацію про учасника конкурсу;
План реалізації освітнього проекту та короткий опис заходів.
Наявність чорнових розробок (планів, малюнків, креслень, макетів, та ін.) освітніх матеріалів вітається.
Якщо в рамках проекту передбачається тиражування або переклад вже існуючих освітніх матеріалів, будь ласка, додайте посилання на оригінальні матеріали або додайте їх електронну версію;
Опис цільової аудиторії (вік, кількість. Наприклад: підлітки
15-17 років, учні старших класів, 300 осіб);
Пояснення яким чином реалізація освітнього проекту вплине на підвищення обізнаності цільової аудиторії у питаннях зміни клімату та адаптації, а також як це можна виміряти.
2. Розрахунок бюджету включно з вартістю проїзду/проживання/добових, якщо передбачаються відрядження, та вартістю витратних матеріалів.
Завантажити аплікаційну форму та форму розрахунку бюджету.
Письмові документи мають бути надіслані на e-mail адресу: an@necu.org.ua.
Термін подачі пропозицій до 30 вересня 2016 року (23:59 за київським часом).
Всі учасники конкурсу, які представили свої пропозиції у межах зазначеного терміну, будуть проінформовані про прийняте рішення після 20 жовтня 2016 року.
Контакти
Національний екологічний центр України
Надія Артем'єва - експерт НЕЦУ з питань адаптації до змін клімату - тел.: 097 902 08 05.
an@necu.org.ua
http://necu.org.ua/
Додаткова інформація на сайті http://www.gurt.org.ua/news/grants/34185/.
За більш детальною інформацією звертатися до Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації за тел. (0462) 675-651, 675-016.
Останні новини Чернігівщини
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.
У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27
У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.
Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05
Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:24
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23
Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.