Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 вересня, 08:44:20

Відбулася розширена зустріч громад-партнерів в рамках Проекту ЄС/ПРООН

17.09.2016   11:00

Візит для обміну досвідом громад-партнерів Луганської та Донецької областей з посадовцями та громадою Прилук відбувся 15 вересня у рамках Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

Делегація, до складу якої увійшли представники населення східних регіонів (м. Рубіжне, Сєвєродонецьк, Добропілля, Миргород, Бахмут), голови ОСББ й активісти проекту, в першу чергу цікавилася, яких успіхів досягли Прилуки завдяки партнерству з інвесторами ЄС/ПРООН, як відбувається реформа ЖКГ у нашому місті та які кроки робить влада й мешканці, щоб зробити досягнення іще більш виразними.

В сесійній залі міської ради муніципальний координатор зустрічі, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Сивенко розповів гостям про інвестиційний розвиток як один із перспективних напрямків розвитку міста.

Досвідом партнерських взаємовідносин з міжнародними агенціями поділилась Олена Канавець, головний спеціаліст відділу економіки міської ради. Під час свого виступу пані Олена продемонструвала результати участі в проектах різних закордонних організацій наочно. Презентувавши кадри із вдосконаленими будівлями. Адже лише у проекті місцевого розвитку Прилуки беруть участь уже два роки. Городяни і влада міста сподіваються, що Проект ЄС/ПРООН підтримає нас і в наступному році. За цей час було здійснено багато робіт по енергоощадженню ОСББ, проведено капітальні ремонти даху та під'їздів, втілено мікропроект «Капітальний ремонт внутрішніх туалетів Прилуцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 6 та «Капітальний ремонт ДНЗ №4 (встановлення енергоощадженню віконних та дверних блоків)», готується до втілення проект «Розумна рада».

Крім цього Прилуки активно співпрацюють із НЕФКО - Північною екологічною фінансовою корпорацією, яка проводить пільгове кредитування невеликих (до 400 тис. євро) енергоощадних проектів у комунальному секторі. А також наше місто реалізовує «Громадський бюджет» в рамках Проекту Фундації польсько-української співпраці ПАУСІ.

Наступною перед приїжджими партнерами виступила Ганна Чумаченко й розповіла про позитивний досвід роботи органів самоорганізації населення на прикладі мікрорайону Рокитний.

Крім спільних обговорень шляхів підвищення економічного розвитку нашого міста представники й учасники проекту відвідали ОСББ, які першими брали участь в проекті та вже встигли реалізувати його можливості.

Останні новини Чернігівщини

У Михайло-Коцюбинській територіальній громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 09:42

27 вересня у селищі Михайло-Коцюбинське відкрили поліцейську станцію.

У Чернігові вшанували пам'ять загиблих захисників України 09:35

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко разом із родинами загиблих військовослужбовців у російсько-українській війні вшанували пам'ять наших захисників і захисниць, які віддали своє життя за незалежну Україну.

Влада робить усе можливе для повернення полонених — уповноважена Президента з питань забезпечення прав захисників України у Чернігові

Влада робить усе можливе для повернення полонених — уповноважена Президента з питань забезпечення прав захисників України у Чернігові 09:28

У період із лютого по вересень цього року правоохоронними органами Чернігівської області зареєстровані кримінальні провадження за фактами безвісного зникнення 193 військовослужбовців та представників інших воєнізованих формувань України.

Шевченківці на «Вересневих самоцвітах» у місті Кропивницький

Шевченківці на «Вересневих самоцвітах» у місті Кропивницький 09:24

Історія творчих контактів Чернігівського драмтеатру ім. Т.Г.Шевченка з Кіровоградщиною має глибоке коріння. В далекому 1926 р. у м. Зінов’євськ (колишній Єлисаветград, нині Кропивницький) на базі будинку культури заводу «Червона зірка» був створений Робітничо-селянський український пересувний драматичний театр імені Т.Г. Шевченка, який у 1933 р. за наказом Наркомпросу направили для обслуговування населення новоутвореної Чернігівської області.

Топ-10 актуальних високооплачуваних вакансій на Чернігівщині

Топ-10 актуальних високооплачуваних вакансій на Чернігівщині 09:21

Шукаєте роботу з високим заробітком? У базі вакансій обласної служби зайнятості є й високооплачувані.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини