З початку року Чернігівські митники припинили 485 митних правопорушень
Протягом січня-серпня поточного року співробітниками Чернігівської митниці ДФС виявлено та припинено 485 фактів порушень митних правил на загальну суму 21,5 млн. гривень.

Основними категоріями вилучених предметів порушень митних правил були: промислові товари, сировина й матеріали, продовольчі товари та сільгосппродукція, валютні цінності та транспортні засоби.
На розгляд суду митницею направлено 199 справ на суму 24907 тис. грн. За результатами розгляду справ, судами конфісковано товарно-матеріальних цінностей на суму 6255 тис. грн., накладено штрафів - 6319 тис. гривень.
Безпосередньо митницею розглянуто 238 справ про порушення митних правил. За результатами їх розгляду на порушників митних правил митницею накладено штрафів на суму 18223 тис. гривень.
Останні новини Чернігівщини
Завершено масштабне відновлення гімназії №34 11:23
У Чернігові завершилися масштабні ремонтні роботи в гімназії №34, яка зазнала пошкоджень під час повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну у 2022 році.
Крістіна Опанасенко - бронзова призерка кубку Європи з дзюдо серед юніорів 10:40
З 05 до 06 липня в чеській Празі відбувся кубок Європи з дзюдо серед юніорів.
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила майже 7 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 10:18
В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги».
На Чернігівщині коштом держави буде модернізовано харчоблоки ще у двох ліцеях 09:47
У Чернігівському ліцеї № 1 та Гончарівському імені героя АТО Дмитра Степанченка невдовзі розпочнуться роботи з модернізації харчоблоків.
Стрільці з Чернігівщини здобули нагороди на чемпіонаті України 09:35
У період з 26 червня до 04 липня у Вінниці відбувся літній чемпіонат України зі стрільби кульової.