Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 3 жовтня, 13:43:50

Через роздрібну торгову мережу області населенню реалізовано фармацевтичних товарів на 631 млн.грн.

17.09.2016   10:42Агенцiя

Фармацевтичні товари відіграють важливе значення в життєдіяльності людини. Їх продаж у Чернігівській області здійснюється через розгалужену мережу аптечних закладів.

На початок 2016 р. налічувалося 309 аптек та аптечних пунктів, які належали підприємствам (юридичним особам). Найбільше (131 об’єкт) зосереджено в обласному центрі. У м.Прилуках нараховувалося 20 об’єктів, у м.Ніжині – 17. Сільське населення обслуговували 39 аптечних закладів, що становило 13% усієї аптечної мережі області.

Упродовж І півріччя 2016 р. через роздрібну торгову мережу області населенню реалізовано фармацевтичних товарів на 631 млн.грн., що на 26% більше в порівнянних цінах, ніж у минулому році. У середньому одним мешканцем області в січні–червні 2016 р. придбано лікарських засобів на 604 грн. (у січні–червні 2015 р. – на 417 грн.).

Населення області надавало перевагу продукції вітчизняного виробника. Її частка в загальному обсязі реалізації фармацевтичних товарів становила майже 55%.

Найбільш поширену мережу аптечних закладів мали: ЧОКП «Ліки України», ТОВ «Фармацевтична компанія», ПП Фірма «Медінтех», ТОВ «Фармацевтична фірма «ЛЕК-ВІЛ», ПП «Світ здоров’я-ЖЗС», які забезпечили більше половини роздрібного продажу фармацевтичних товарів в області.

Останні новини Чернігівщини

30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора

30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора 10:46

3 жовтня - 30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора.

Чернівецька подруга найгарнішого полісмена України у соцмережах захейтила Чернігів: «Тут живуть злі російськомовні люди» 10:42

Чернівецька бізнес-леді, подруга найсексуальнішого полісмена України чернігівця Євгена Іващенка та інстаграм-блогерка Леся Антонюк скандально прославилася на всю Україну. «Винним» виявився… Чернігів та його жителі.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:36

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 02 жовтня по 8:00 03 жовтня 2022 року

3 жовтня - цей день в Україні і світі

3 жовтня - цей день в Україні і світі 10:30

ДЕНЬ 222 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 222 RUSSIAN AGRESSION

Катерина Сахневич презентувала проєкт Регіонального плану управління відходами Чернігівської області на форумі в Івано-Франківську 17:32

Посилити екологічний захист постраждалих територій шляхом ефективної переробки відходів та рекультивації земель – головна мета регіонального форуму з питань управління відходами, організованого Програмою ООН із відновлення та розбудови миру, який проходить в м. Івано-Франківську з 28 вересня 2022 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини