Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 червня, 16:40:33

Коментар прокуратури області щодо закриття кримінального провадження за фактом перешкоджання законній професійній діяльності журналіста

17.09.2016   08:58

У засобах масової інформації, зокрема на веб-сайті «Свобода ФМ» 16.09.2016 висвітлено публікацію під назвою «Прокуратура закрила справу за побиття журналіста Савенка охороною Атрошенка».

Інформуємо, що 07.11.2015 за заявою журналіста Савенка В.В до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 171 КК України, щодо нанесення йому тілесних ушкоджень під час перебування у приміщенні Чернігівського обласного філармонійного центру.

За результатами досудового розслідування 20.05.2016 слідчим Чернігівського відділу ГУ НП в області кримінальне провадження закрито у зв’язку із відсутністю складу кримінального правопорушення на підставі п. 2 ч. 1 ст. 284 КПК України.

Водночас, за наслідками перевірки законності і обґрунтованості прийнятого рішення прокуратурою області постанову про закриття кримінального провадження у зв’язку із неповнотою  слідства скасовано та організовано подальше розслідування.

Його хід взято на контроль.

Останні новини Чернігівщини

В одному з ліцеїв Корюківської громади побудували протирадіаційне укриття за кошти державної субвенції 12:49

У межах робочого візиту в Корюківську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус відвідав один із ліцеїв, де оглянув новозбудоване протирадіаційне укриття.

На Чернігівщині адаптують освітні простори до викликів сучасності 12:23

Створення захищеного та безбар’єрного середовища в закладах освіти Чернігівської області залишається головним безпековим завданням для громад регіону.

Жителька Бахмача відкрила «Secret Bakery» завдяки мікрогранту від служби зайнятості 11:18

Авторські десерти, смачні солоні перекуси, ароматну каву та освіжаючі холодні напої: все це пропонують відвідувачам у кав’ярні-кондитерській «Secret Bakery». Для її відкриття жителька Бахмача Юлія Федай скористалася грантовою програмою «Власна справа» від служби зайнятості.

Стартує реалізація проєкту підтримки ветеранів та ветеранок, які повністю або частково втратили зір 10:57

З 1 липня 2026 починає діяти проєкт відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 27 травня 2026 року № 674 «Про затвердження Порядку реалізації спільного з Товариством Червоного Хреста України проєкту щодо надання підтримки окремим категоріям осіб, які повністю або частково втратили зір під час захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України», розроблений Міністерством у справах ветеранів спільно з Товариством Червоного Хреста України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини