Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 3 жовтня, 14:37:54

В Чернігові презентували Всеукраїнську ініціативу "ПОЛіС" ("Поліція і Спільнота")

17.09.2016   08:56

16 вересня в Чернігівській міській бібліотеці ім.М.М.Коцюбинського відбулася прес-конференція, де було презентовано діяльність Всеукраїнської ініціативи "ПОЛіС" ("Поліція і Спільнота"), яка впроваджується за підтримки міжнародної організації IREX в ряді міст України, зокрема і в м.Чернігові.

Програма "ПОЛіС" ("Поліція і Спільнота") є частиною великого проекту «Залучення громадськості до реформ», яка має на меті налагодити співпрацю та взаємодію між поліцією і тими, для кого вона працює і кого захищає шляхом організації зустрічей представників місцевої поліції та громадськості на базі бібліотек та інших публічних платформ. Тому в роботі прес-конференції взяли участь представники Управління патрульної поліції у м. Чернігові та організацій-партнерів "ПОЛіС" в м.Чернігові: ГО "МАРТ", «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» та працівники міської бібліотеки ім.М.М.Коцюбинського.

Аналогічні зустрічі пройшли вже в шести містах України: Києві, Харкові, Львові, Одесі, Миколаєві та Дніпрі. Особисто та в неформальній обстановці поспілкуватись з патрульними, дізнатись про реформу Національної поліції та обговорити проблеми своїх міст вдалось більше ніж 7000 громадян.

Сьогодні Всеукраїнська ініціатива дісталася й до Чернігова, де на базі міської бібліотеки ім.М.М.Коцюбинського старший інспектор прес-служби УПП в місті Чернігові Віталій Копистко, представник «Чернігівського громадського комітету захисту прав людини» Катерина Данькова, представник громадської організації «МАРТ» Надія Кривопаленко та директор бібліотеки Ніна Власенко розповіли журналістам і присутнім про суть програми та принципи її впровадження в життя. Поділилися планами на майбутнє — планом спільних заходів та активностей для різних цільових груп за участю патрульних поліцейських.

Програма розпланована на пів року, до лютого 2017-го і охоплює всі соціально-вікові групи населення.

Так, наприклад, для учнів початкових, середніх та старших класів організатори-партнери програми проводитимуть квести, турніри, аукціони малюнків, спільні зустрічі з поліцейських та інше.
Для студентів проведуть «Живу бібліотеку» та «Правовий театр», де учасники зможуть більше дізнатись про діяльність поліції, їх права та обов’язки, а також отримати відповіді на свої запитання безпосередньо від патрульного поліцейського.

Мешканці ж міста можуть ближче познайомити та поспілкуватись з поліцейськими на спільних виїзних приймальнях та на «Чаюванні з патрульною поліцією».

«Управління патрульної поліції підтримало всеукраїнську ініціативу «ПОЛіС», яка реалізується в нашому місті. Оскільки на сьогодні налагодження співпраці поліції та громади є дуже важливий. Через проведення різних спільних заходів, інформування мешканців про діяльність поліції, ми зможемо також зрозуміти очікування та запити громадян від патрульної поліції» - зазначив Віталій Копистко, старший інспектор прес-служби УПП в місті Чернігові.

Підсумок зустріч підвела представник «Чернігівського громадського комітету захисту прав людини» Катерина Данькова, яка зокрема сказала: «Ми переконані, що впровадження програми «ПОЛіС» в нашому місті, насамперед дозволить вплинути на підвищення не тільки довіри до поліції, а й свідомості громадян. Оскільки, стереотип «Моя хата з краю…» повинен відійти в минуле. І якщо вчиняється правопорушення, то громадський обов’язок кожного - попередити його вчинення, повідомивши про це поліцію. З цього і починається співпраця поліції та громади».

Останні новини Чернігівщини

30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора

30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора 10:46

3 жовтня - 30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора.

Чернівецька подруга найгарнішого полісмена України у соцмережах захейтила Чернігів: «Тут живуть злі російськомовні люди» 10:42

Чернівецька бізнес-леді, подруга найсексуальнішого полісмена України чернігівця Євгена Іващенка та інстаграм-блогерка Леся Антонюк скандально прославилася на всю Україну. «Винним» виявився… Чернігів та його жителі.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:36

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 02 жовтня по 8:00 03 жовтня 2022 року

3 жовтня - цей день в Україні і світі

3 жовтня - цей день в Україні і світі 10:30

ДЕНЬ 222 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 222 RUSSIAN AGRESSION

Катерина Сахневич презентувала проєкт Регіонального плану управління відходами Чернігівської області на форумі в Івано-Франківську 17:32

Посилити екологічний захист постраждалих територій шляхом ефективної переробки відходів та рекультивації земель – головна мета регіонального форуму з питань управління відходами, організованого Програмою ООН із відновлення та розбудови миру, який проходить в м. Івано-Франківську з 28 вересня 2022 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини