Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 листопада, 13:38:31

Головне управління ДФС у Чернігівській області розкрило незаконну схему при укріпленні державного кордону

16.09.2016   11:08Агенцiя

Так, було встановлено, що службовими особами одного з суб’єктів господарювання оформлено виконання будівельних робіт із залученням субпідрядника – підприємства з ознаками «фіктивності».

Як повідомила начальник відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом Головного управління ДФС  у  Чернігівській  області Лариса Сич, співробітниками підрозділу задокументовано факт незаконного привласнення державних коштів посадовими особами підприємства під час реалізації заходів з будівництва об'єкту інженерно-технічного облаштування українсько-російського державного кордону.

За даним фактом та на підставі матеріалів фіскальної служби військовою прокуратурою Чернігівського гарнізону у серпні поточного року до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про відкриття кримінального провадження, що кваліфікується за ч. 5 ст. 191 КК України.

Досудове розслідування триває.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06

Протягом минулої доби зареєстровано 12 небезпечних подій, а саме:1 дорожньо-транспортну пригоду та 11 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.

17 листопада: цей день в Україні і світі

17 листопада: цей день в Україні і світі 09:05

День 1363 Російська агресія - Day 1363 Russian aggression

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07

Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини