Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 21 січня, 21:28:34

Талалаївка: людина потонула в ставку

25.04.2012   07:46Агенцiя

З початку року на Чернігівщини у водоймах потонуло п'ятеро людей. Основна причина трагедій - нехтування заходами безпеки.

Так, о 12-й ранку 20-го квітня у райцентрі Талалаївка в місцевому ставку неподалік від берега жителі помітили тіло чоловіка.

Як з'ясувалось, ним виявився 32-річний чоловік, який хворів на епілепсію. Скоріш за все, під час риболовлі у нього стався приступ. Чоловік впав з човна і потонув. Наразі, обставини загибелі людини встановлюють правоохоронці.

У зв'язку з цим, Територіальне управління МНС ще раз звертається до мешканців області з проханням бути вкрай обережними при перебуванні на водоймищах. Не випробовуйте долю, дотримуйтесь елементарних заходів безпеки.
 

Cтарший лейтенант служби цивільного захисту Ніна Анікієнко, співробітник центру пропаганди ТУ МНС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop»  допоміг грант від служби зайнятості

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23

Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19

Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16

Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06

У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.

У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04

У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини