Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 лютого, 17:45:59

Понад 3600 учнів, їх батьків та вчителів взяли участь у профорієнтаційних заходах Чернігівської обласної служби зайнятості

14.09.2016   09:48Агенцiя

За перші дні вересня Чернігівською обласною службою зайнятості проведено 92 профорієнтаційні заходи для учнівської молоді, їх батьків та вчителів, якими охоплено понад 3,6 тис. осіб.

Їх мета: ознайомлення старшокласників з розмаїттям світу професій, формування уявлення про реалії ринку праці, трудового життя та позитивного ставлення до робітничих професій, сприяння пізнанню власних інтересів, здібностей, особливостей характеру, надання практичної допомоги задля свідомого професійного самовизначення.

Протягом першого навчального тижня вісім профорієнтаційних заходів для випускників загальноосвітніх шкіл району організував Прилуцький міськрайонний центр зайнятості. Гостинно зустрічали фахівців служби зайнятості в Прилуцьких гімназії №1, школі №10, спеціалізованій школі №6 з поглибленим вивченням інформаційних технологій, Сухополов’янській та Дідівській ЗОШ.

Під час заходів школярів ознайомили з ситуацією на ринку праці району, затребуваними професіями, навчальними закладами, де їх можна здобути, формулою «Хочу – Можу – Треба» та послугами служби зайнятості молоді.

Також було обговорено алгоритм вибору професійної діяльності, типові помилки, які допускають випускники, та поради, як їх уникнути. Порівнявши обрані професії з «Барометром професій», учні з’ясували наскільки їхній вибір відповідає потребам ринку праці та дійшли висновку, що сучасним роботодавцям потрібні робітничі кадри.

За словами фахівців служби зайнятості, участь школярів у цих заходах спонукала їх замислитися над важливістю свідомого вибору професії.

Останні новини Чернігівщини

Львівський апеляційний суд заборонив Владиславу Атрошенку обіймати посаду міського голови Чернігова протягом року

Львівський апеляційний суд заборонив Владиславу Атрошенку обіймати посаду міського голови Чернігова протягом року 12:43

Міському голові Чернігова Владиславу Атрошенку заборонили обіймати відповідну посаду строком на один рік.

За матеріалами СБУ судитимуть російського агента, який збирав інформацію про переміщення ЗСУ 10:09

Слідчі Управління СБ України в Чернігівській області завершили досудове розслідування стосовно мешканця прикордоння, який приховано збирав інформацію про місця дислокації та переміщення українських військ на території Чернігівщини та Київщини.

«Слугу Народу» на Чернігівщині очолив В’ячеслав Чаус

«Слугу Народу» на Чернігівщині очолив В’ячеслав Чаус 09:55

Обов’язки голови Чернігівської обласної організації партії «Слуга Народу» покладено на В’ячеслава Чауса, який є головою Чернігівської ОВА.

1 лютого - цей день в Україні та в світі

1 лютого - цей день в Україні та в світі 09:52

ДЕНЬ 343 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 343 RUSSIAN AGRESSION

Ворожі війська продовжують обстрілювати прикордоння Чернігівщини та Сумщини з мінометів

Ворожі війська продовжують обстрілювати прикордоння Чернігівщини та Сумщини з мінометів 09:50

Вчора, 30 січня, російські війська продовжували обстрілювати прикордоння Чернігівської та Сумської областей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини