Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 лютого, 18:47:07

Робоча група вивчає пропозиції щодо створення об’єкту природно-заповідного фонду "Кордівка"

14.09.2016   08:01

У Чернігівській міській раді відбулось засідання робочої групи з питань підготовки пропозицій щодо створення об’єкту природно-заповідного фонду «Кордівка» в м. Чернігові.

Участь у заході взяли перший заступник голови обласної ради, співголова робочої групи Валентин Мельничук, заступник Чернігівського міського голови Валерій Бондарчук, начальник управління архітектури та містобудування Сергій Калюжний, заступник начальника управління земельних ресурсів міської ради Олександр Лось, представники відповідних структурних підрозділів обласної та міської рад, громадські активісти та журналісти.

Начальник управління архітектури та містобудування Сергій Калюжний повідомив, що загальна територія урочища «Кордівка» складає 478 га, серед них: 271 – зелені насадження, 11 - водні ресурси. Територія лісопарку «Кордівка» розташована в заплавній зоні р. Десна та є її водоохоронною зоною. Межами «Кордівки» є прибережні захисні смуги р. Стрижень – з заходу та водойми заплавної зони р. Десна – зі сходу.

Члени робочої групи звернулись до управління земельних ресурсів з пропозицією підготувати найбільш достовірну інформацію щодо реєстру власників і користувачів на території урочища «Кордівка».

Всі учасники заходу визнали очевидним збереження охоронного статусу для території урочища і не допущення будь-якої забудови. З огляду на це громадські активісти вважають за доцільне створення на цій території рекреаційно-ландшафтного парку «Кордівка» (РЛП «Кордівка»). Висловлювались також й інші думки, питання наразі ще вивчається й остаточне рішення робоча група прийматиме після розгляду всіх пропозицій.

 Втім, члени робочої групи були єдині в думці, що територія Кордівки має виключне значення як осередок збереженої природи в міській зоні Чернігова та відіграє визначну екологічну роль.

Останні новини Чернігівщини

Львівський апеляційний суд заборонив Владиславу Атрошенку обіймати посаду міського голови Чернігова протягом року

Львівський апеляційний суд заборонив Владиславу Атрошенку обіймати посаду міського голови Чернігова протягом року 12:43

Міському голові Чернігова Владиславу Атрошенку заборонили обіймати відповідну посаду строком на один рік.

За матеріалами СБУ судитимуть російського агента, який збирав інформацію про переміщення ЗСУ 10:09

Слідчі Управління СБ України в Чернігівській області завершили досудове розслідування стосовно мешканця прикордоння, який приховано збирав інформацію про місця дислокації та переміщення українських військ на території Чернігівщини та Київщини.

«Слугу Народу» на Чернігівщині очолив В’ячеслав Чаус

«Слугу Народу» на Чернігівщині очолив В’ячеслав Чаус 09:55

Обов’язки голови Чернігівської обласної організації партії «Слуга Народу» покладено на В’ячеслава Чауса, який є головою Чернігівської ОВА.

1 лютого - цей день в Україні та в світі

1 лютого - цей день в Україні та в світі 09:52

ДЕНЬ 343 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 343 RUSSIAN AGRESSION

Ворожі війська продовжують обстрілювати прикордоння Чернігівщини та Сумщини з мінометів

Ворожі війська продовжують обстрілювати прикордоння Чернігівщини та Сумщини з мінометів 09:50

Вчора, 30 січня, російські війська продовжували обстрілювати прикордоння Чернігівської та Сумської областей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини