Судитимуть місцевого жителя за вчинення злочину проти основ національної безпеки України
Санкція інкримінованої статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років.
Прокуратурою області до Деснянського районного суду м. Чернігова направлено обвинувальний акт стосовно місцевого жителя, який вчинив посягання на територіальну цілісність і недоторканість України (ч. ч. 1, 2 ст. 110 КК України).
Досудовим розслідуванням встановлено, що навесні поточного року обвинувачений розмістив в соціальній Інтернет-мережі «ВКонтакте» публікації із закликами до дій, направлених на зміни меж території або державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, а також поєднані з розпалюванням національної ворожнечі.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині триває реалізація програми Скринінг здоров’я 40+. Завдання – охопити всю область 10:50
У Чернігівській області триває реалізація програми профілактичного медичного обстеження для жителів віком 40 років і старше.
Робоча група обстежила безбар’єрний маршрут від «Чернігівської політехніки» до міської лікарні №2 10:34
25 березня 2026 року на виконання рішення Ради безбар’єрності при виконавчому комітеті міської ради (далі — Рада безбар’єрності) та відповідно до Плану заходів на 2025–2026 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року на території Чернігівської міської територіальної громади, затвердженого рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 07.07.2025 № 420, члени робочої групи провели попереднє обстеження безбар’єрного маршруту.
На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин 09:52
Новозаводський районний суд міста Чернігова виніс обвинувальний вирок зловмиснику, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин.
Продовжуємо працювати над посиленням сталості мобільного зв’язку: Сергій Зенченко здійснив робочі виїзди до громад 09:20
Минулого тижня у громадах Чернігівського та Ніжинського районів працював заступник голови ОДА Сергій Зенченко.