Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 листопада, 09:21:33

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

24.04.2012   09:55

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області станом на 8 годину 24 квітня 2012 року

МНС

МНС

Протягом доби зареєстровано 3 пожежі, з яких 1 на об’єкті та 2 в житловому секторі. Врятовано 2 людини.

1. Пожежа в житловому секторі - Козелецький район, с. Омельянів, вул. Мира, 35/9 - О 08 год. 19 хв. в господарстві Драпогуз В.І., 1960 р.н., сталася пожежа господарчої будівлі (5х8 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю на площі 8 кв. м, пошкоджено перекриття на площі 8 кв. м. Причина – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електропобутових приладів. Збиток – 10000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50000 грн.

2. Пожежа в житловому секторі - Бобровицький район, с. Кобижча, вул. Кашталянівська, 82 - О 09 год. 45 хв. в господарстві Циби К.А., 1942 р.н., сталася пожежа житлового будинку (6х8 м, стіни дерев’яні, покрівля металева). Вогнем знищено покрівлю на площі 4 кв. м, перекриття на площі 2 кв. м, пошкоджено стіни на площі 4 кв. м. Причина – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електропобутових приладів. Збиток – 500 грн. Врятовано 2 людини та матеріальних цінностей на суму 100000 грн.

3. Пожежа на об’єкті - м. Корюківка, вул. Індустріальна, 24А  - О 01 год. 45 хв. сталася пожежа складського приміщення (10х35 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Власник – ТОВ “Вуд Индустри”, директор – Відас Стасітіс. Вогнем знищено покрівлю на площі 200 кв. м, пошкоджено дерев’яну продукцію. Причина та збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 500000 грн.

Події на водних об’єктах:

20.04.2012 року о 10 год. 00 хв. в ставку біля с. Юрківці, Талалаївського р-ну, виявлено тіло гр. Черномазова М.І., 1980 р.н. Тіло піднято на поверхню місцевими жителями. Причина смерті встановлюється.

Виявлення та знищення ВНП:

23.04.2012 року о 10 год. 03 хв. групою піротехнічних робіт АРЧ АРЗ СП ТУ МНС України в Чернігівській області знищено артилерійський снаряд калібром 85 мм часів Великої Вітчизняної війни, який було виявлено 22.04.2012 року під час проведення земляних робіт за адресою: Чернігівський район, с. Халявин.

Повенева обстановка:

В зв’язку з підняттям рівня води в р. Дніпро, повеневими водами перелито автодорогу в с. Новосілки, Ріпкинського району, на ділянці 20 м, глибиною до 20 см. В результаті ускладнено транспортне сполучення з вулицями Дніпровська та Гадовікова. Автомобільне сполучення не порушено.

Залишається перелитою повеневими водами р. Дніпро вул. Новікова в смт Радуль, Ріпкинського району, на ділянці 40 м, глибиною до 80 см. В результаті порушене транспортне сполучення з вулицями Дніпровська, Новікова, провулками Новікова, Паромний, Кірова, Гоголя. Сполучення забезпечується човнами.

У зв’язку з високим рівнем води в р. Снов залишається ускладненим проїзд до с. Малий Дирчин, Городнянського району. Можливе транспортне сполучення через с. Лосєва Слобода та Кучинівка, Щорського району.

Об’єкти життєзабезпечення у всіх вище вказаних населених пунктах працюють в сталому режимі. Підтоплених житлових будинків та споруд немає.

Останні новини Чернігівщини

На трасах Чернігівщини цьогоріч буде встановлено 11 демпферних систем

На трасах Чернігівщини цьогоріч буде встановлено 11 демпферних систем 09:16

Продовжуємо впроваджувати сучасні підходи у безпеці дорожнього руху. Цьогоріч на автошляхах державного значення Чернігівської області буде встановлено одинадцять демпферних систем - амортизаційних пристроїв, що слугують для мінімізації наслідків ДТП та збереження життя людей.

Розширюється виробництво енергії з альтернативних джерел

Розширюється виробництво енергії з альтернативних джерел 09:02

В Україні встановлено 70 МВт біогазових установок (47 МВт працюють на агровідходах, 23 МВт – на сміттєзвалищах). Про це повідомили в Держенергоефективності.

Служба зайнятості напрацьовує алгоритм дій при вивільненні держслужбовців

Служба зайнятості напрацьовує алгоритм дій при вивільненні держслужбовців 08:53

Служба зайнятості готується до масового вивільнення працівників райдержадміністрацій та інших органів влади, аби завчасно допомогти таким людям спланувати подальшу кар’єру і уникнути безробіття.

На Чернігівщині відкрили ще два спортивні об’єкти

На Чернігівщині відкрили ще два спортивні об’єкти 08:40

Минулого тижня на території корюківської школи № 4 відкрили мініфутбольне поле (вже четверте в місті), а в центральному парку Семенівки — мультифункціональний майданчик для занять чотирма видами спорту: баскетболом, волейболом, гандболом та тенісом (подібний об’єкт невдовзі функціонуватиме і в Корюківці).

Ущільнення стиків клінкеру на Красній площі проводиться за рахунок підрядника

Ущільнення стиків клінкеру на Красній площі проводиться за рахунок підрядника 08:27

На Красній площі в Чернігові проводиться гарантійне обслуговування клінкерного покриття. Роботи передбачають ущільнення стиків клінкеру, що розширилися у місцях руху по колу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини