Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 серпня, 10:53:33

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

24.04.2012   09:55

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області станом на 8 годину 24 квітня 2012 року

МНС

МНС

Протягом доби зареєстровано 3 пожежі, з яких 1 на об’єкті та 2 в житловому секторі. Врятовано 2 людини.

1. Пожежа в житловому секторі - Козелецький район, с. Омельянів, вул. Мира, 35/9 - О 08 год. 19 хв. в господарстві Драпогуз В.І., 1960 р.н., сталася пожежа господарчої будівлі (5х8 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю на площі 8 кв. м, пошкоджено перекриття на площі 8 кв. м. Причина – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електропобутових приладів. Збиток – 10000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50000 грн.

2. Пожежа в житловому секторі - Бобровицький район, с. Кобижча, вул. Кашталянівська, 82 - О 09 год. 45 хв. в господарстві Циби К.А., 1942 р.н., сталася пожежа житлового будинку (6х8 м, стіни дерев’яні, покрівля металева). Вогнем знищено покрівлю на площі 4 кв. м, перекриття на площі 2 кв. м, пошкоджено стіни на площі 4 кв. м. Причина – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електропобутових приладів. Збиток – 500 грн. Врятовано 2 людини та матеріальних цінностей на суму 100000 грн.

3. Пожежа на об’єкті - м. Корюківка, вул. Індустріальна, 24А  - О 01 год. 45 хв. сталася пожежа складського приміщення (10х35 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Власник – ТОВ “Вуд Индустри”, директор – Відас Стасітіс. Вогнем знищено покрівлю на площі 200 кв. м, пошкоджено дерев’яну продукцію. Причина та збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 500000 грн.

Події на водних об’єктах:

20.04.2012 року о 10 год. 00 хв. в ставку біля с. Юрківці, Талалаївського р-ну, виявлено тіло гр. Черномазова М.І., 1980 р.н. Тіло піднято на поверхню місцевими жителями. Причина смерті встановлюється.

Виявлення та знищення ВНП:

23.04.2012 року о 10 год. 03 хв. групою піротехнічних робіт АРЧ АРЗ СП ТУ МНС України в Чернігівській області знищено артилерійський снаряд калібром 85 мм часів Великої Вітчизняної війни, який було виявлено 22.04.2012 року під час проведення земляних робіт за адресою: Чернігівський район, с. Халявин.

Повенева обстановка:

В зв’язку з підняттям рівня води в р. Дніпро, повеневими водами перелито автодорогу в с. Новосілки, Ріпкинського району, на ділянці 20 м, глибиною до 20 см. В результаті ускладнено транспортне сполучення з вулицями Дніпровська та Гадовікова. Автомобільне сполучення не порушено.

Залишається перелитою повеневими водами р. Дніпро вул. Новікова в смт Радуль, Ріпкинського району, на ділянці 40 м, глибиною до 80 см. В результаті порушене транспортне сполучення з вулицями Дніпровська, Новікова, провулками Новікова, Паромний, Кірова, Гоголя. Сполучення забезпечується човнами.

У зв’язку з високим рівнем води в р. Снов залишається ускладненим проїзд до с. Малий Дирчин, Городнянського району. Можливе транспортне сполучення через с. Лосєва Слобода та Кучинівка, Щорського району.

Об’єкти життєзабезпечення у всіх вище вказаних населених пунктах працюють в сталому режимі. Підтоплених житлових будинків та споруд немає.

Останні новини Чернігівщини

 Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями

Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06

Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43

28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.

Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40

В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30

Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29

Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.