Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 грудня, 12:14:47

Поліція затримала молодика з двома пакетами марихуани

08.09.2016   09:46

В одному з сіл Прилуцького району під час патрулювання поліцейські затримали молодика, який ніс в руках два поліетиленові пакети, наповнені рослинною речовиною, схожою на коноплю.

В руках у парубка було ще й пусте відро, в яке, з його слів, він збирався нарвати яблук. Але коли прийшов до саду, побачив, що там є набагато "цікавіші" речі.

Молодик знайшов плантацію коноплі і заходився її рвати, щоб потім використати для власного споживання. Про яблука чоловік вже й не згадував.

Затриманий прилучанин, який приїхав у село допомогти матері по господарству, раніше вже потрапляв у поле зору поліції. Вилучена у нього марихуана направлена на експертизу.

Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 309 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправних робіт на строк до двох років, або арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років або позбавлення волі на той самий строк.

Триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів

На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43

У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:40

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.

Чернігів розширив соціальні послуги для сімей із дітьми завдяки проєкту ЮНІСЕФ 11:31

8 грудня в Чернігові відбулося засідання Координаційної ради з реалізації Стратегії забезпечення права кожної дитини на зростання в сімейному оточенні на 2024–2028 роки.

11 грудня: цей день в Україні і світі

11 грудня: цей день в Україні і світі 09:22

День 1387 Російська агресія - Day 1387 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини