Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 лютого, 13:08:46

“Справжній” нічний відпочинок має закінчуватися викликом наряду міліції?!

24.04.2012   07:17Агенцiя

У Чернігові близько четвертої години ночі на пункт централізованого спостереження Державної служби охорони надійшов сигнал “Тривога” з нічного клубу по вулиці Шевченка.

Працівники наряду групи затримання негайно прибули на місце події, де до них відразу звернувся охоронець та вказав на невідомого, котрий чинив бешкет у розважальному закладі. З його слів стало відомо, що 25-річний молодик, перебуваючи в стані сильного алкогольного сп’яніння, порушував громадський порядок: чіплявся до інших відвідувачів та ображав їх нецензурними словами, декому навіть погрожував фізичною розправою.

На вимоги працівників закладу хуліган уваги не звертав, тому вони і натиснули на тривожну кнопку. Вгамувати захмелілого бешкетника вдалося лише працівникам Державної служби охорони. Затриманого було доставлено до Деснянського відділу міліції для подальшого протверезіння та з’ясування обставин події.

Ще одного нічного розбишаку працівники чернігівського ДСО затримали близько опівночі, коли прибули на тривожний виклик до кафе, яке, до речі, теж знаходиться на вулиці Шевченка. Цього разу добряче розігрітий спиртними напоями чолов’яга теж порушував громадський порядок і ображав працівників закладу, а “під завісу” свого відпочинку ще й відмовився сплатити рахунок.

Затриманого було доставлено до Деснянського відділу міліції для подальшого з’ясування обставин. Сума матеріального збитку встановлюється.


УДСО при УМВС України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

6 проєктів Чернігівщини відібрано для фінансування в межах Програми відновлення України III (транш В) 09:43

Заступник Міністра розвитку громад та територій України Олексій Рябикін провів засідання Експертної робочої групи з питань ініціювання, підготовки, супроводження та реалізації спільних з Європейським інвестиційним банком проєктів в рамках

Генеральний секретар НАТО ознайомився з роботою об’єкту енергетики та пункта незламності в Чернігові 09:42

Генеральний секретар НАТО Марк Рютте з офіційним візитом на Чернігівщині. Він оглянув один з енергооб’єктів у регіоні, який зазнав ворожих ударів. Також ознайомився з роботою пункта незламності.

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організованої злочинної групи, члени якої організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 09:38

Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт лідеру злочинного угруповання та трьом його спільникам, які виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту на території України.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:37

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.

5 лютого: цей день в Україні і світі

5 лютого: цей день в Україні і світі 08:34

День 1443 Російська агресія - Day 1443 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини