Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 листопада, 23:20:57

Органи прокуратури реагують на факти самовільного зайняття земель

05.09.2016   07:22Агенцiя

Прокуратура області з використанням даних Публічної кадастрової карти України розпочала системні вивчення дотримання вимог законодавства при використанні суб’єктами господарювання земель сільськогосподарського призначення.

Варто зазначити, що недобросовісні сільгоспвиробники з метою збільшення прибутків, самовільно, без будь-яких дозволів чи погоджень розорюють значні площі земель сільськогосподарського призначення державної власності, не оминаючи й особливо-цінних чи земель історико-культурного призначення.

Лише за період липня-серпня поточного року органами прокуратури області розпочато більше 25 кримінальних проваджень за фактами самовільного зайняття земель сільськогосподарського призначення площею майже 1 тис. га вартістю 15 млн. грн.

Серед самовільно зайнятих – 109 га історико-культурного призначення та інші особливо цінні землі.

На сьогодні досудове розслідування, розпочатих кримінальних проваджень, що згідно з підслідністю проводиться територіальними органами Національної поліції, триває. Процесуальне керівництво забезпечується органами прокуратури області.

Такі порушення й надалі залишатимуться в полі зору органів прокуратури області, а до винних у їх допущенні осіб вживатимуться відповідні заходи реагування, як цивільно-правового так і кримінально-правового характеру.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 553 нових випадки COVID-19

Виявлено 553 нових випадки COVID-19 17:40

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 листопада в області зафіксовано 553 нових випадки COVID-19.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 13:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Чернігівщина приєдналась до Всеукраїнської акції

Чернігівщина приєдналась до Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства". ФОТОрепортаж 13:10

У середу, 25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок на Чернігівщині стартувала Всеукраїнська інформаційна кампанія «16 днів проти насильства».

В Чернігові з’явилась пам’ятна дошка герою-підпільнику

В Чернігові з’явилась пам’ятна дошка герою-підпільнику 12:38

13 листопада на будинку №7 по вулиці Родімцева міста Чернігів, відкрили меморіальну дошку підпільнику часів Другої Світової війни Олександру Дмитровичу Михайленку.

Капітальні інвестиції в Чернігівській області. ДОВІДКА

Капітальні інвестиції в Чернігівській області. ДОВІДКА 12:28

У січні–вересні 2020 р. обсяг капітальних інвестицій підприємств та організацій Чернігівщини становив 3638 млн.грн. Майже всі вони (99% загального обсягу) вкладені в матеріальні активи.