Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 13 листопада, 03:09:04

Органи прокуратури реагують на факти самовільного зайняття земель

05.09.2016   07:22Агенцiя

Прокуратура області з використанням даних Публічної кадастрової карти України розпочала системні вивчення дотримання вимог законодавства при використанні суб’єктами господарювання земель сільськогосподарського призначення.

Варто зазначити, що недобросовісні сільгоспвиробники з метою збільшення прибутків, самовільно, без будь-яких дозволів чи погоджень розорюють значні площі земель сільськогосподарського призначення державної власності, не оминаючи й особливо-цінних чи земель історико-культурного призначення.

Лише за період липня-серпня поточного року органами прокуратури області розпочато більше 25 кримінальних проваджень за фактами самовільного зайняття земель сільськогосподарського призначення площею майже 1 тис. га вартістю 15 млн. грн.

Серед самовільно зайнятих – 109 га історико-культурного призначення та інші особливо цінні землі.

На сьогодні досудове розслідування, розпочатих кримінальних проваджень, що згідно з підслідністю проводиться територіальними органами Національної поліції, триває. Процесуальне керівництво забезпечується органами прокуратури області.

Такі порушення й надалі залишатимуться в полі зору органів прокуратури області, а до винних у їх допущенні осіб вживатимуться відповідні заходи реагування, як цивільно-правового так і кримінально-правового характеру.

Останні новини Чернігівщини

При реформуванні інтернатних закладів мають бути враховані інтереси кожної дитини

При реформуванні інтернатних закладів мають бути враховані інтереси кожної дитини 16:38

Шляхи трансформації Батуринської спеціальної школи-інтернату обговорили 11 листопада на черговому засіданні робочої групи з координації та контролю за реалізацією проєкту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України».

Позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міськади

Позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міськади 16:27

12 листопада відбулося позачергове засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Депутати Чернігівської міської ради прийняли звернення до керівництва держави

Депутати Чернігівської міської ради прийняли звернення до керівництва держави 16:14

На позачерговому сесійному засіданні Чернігівської міської ради сьогодні, 12 листопада, депутати прийняли звернення до Президента України Володимира Зеленського, голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова, Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука та Народних депутатів України, обраних від Чернігівської області.

Як організувати роботу ОТГ після виборів?

Як організувати роботу ОТГ після виборів? 16:08

Про перші кроки громад після виборів йшлося під час семінару, організованого Чернігівським Центром розвитку місцевого самоврядування Програми "U-LEAD з Європою".

У жовтні 2019 року платники Чернігівщини сплатили до бюджетів понад 942 мільйони гривень податків

У жовтні 2019 року платники Чернігівщини сплатили до бюджетів понад 942 мільйони гривень податків 15:07

До бюджетів усіх рівнів платниками Чернігівщини у жовтні 2019 року сплачено 942,4 млн грн податків та зборів. У порівнянні з відповідним періодом минулого року простежується збільшення суми на 6 відс. або на 54,9 млн гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини