Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 листопада, 16:22:05

Поліція Чернігівщини продемонструвала зацікавленій громадськості свої можливості. ФОТОрепортаж

03.09.2016   12:47Агенцiя

Представники підрозділів та служб поліції Чернігівщини під час культурно-масових заходів представили громадськості широкий спектр напрямків професії поліцейського.

Правоохоронці продемонстрували дорослим та юним глядачам сучасні зразки спеціальної техніки, спецзасобів та озброєння, що використовуються поліцейськими при виконанні своїх повноважень, а також провели показові виступи спецпризначенців.

Культурно-масові заходи для учнів чернігівських загальноосвітніх шкіл були проведені з метою профорієнтації та популяризації професії поліцейського. На території тренінгового центру Головного управління Національної поліції в Чернігівській області розташувалися експозиції підрозділів служби озброєння, вибухотехнічної служби та підрозділу особливого призначення. Гості могли потримати в руках різного виду зброю та спецзасоби, приміряти на себе амуніцію.

На майданчику для транспорту увазі відвідувачів було представлено авто та спецтранспорт поліції, в тому числі патрульної поліції. Школярі мали змогу посидіти у спецавто та на патрульному мотоциклі, випробувати гучномовець патрульного автомобіля.

Велике пожвавлення юних глядачів викликали виступи представників патрульної поліції, підрозділу швидкого реагування та роти поліції особливого призначення, які продемонстрували свої навички і вміння протистояти злочинцям, боронити громадян від нападу, затримувати правопорушників. Також глядачі схвально сприйняли показові виступи кінологів з курсу дресирування службових собак та затримання злочинців.

Як сказав керівник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області полковник поліції Едуард Альохін: «Я вважаю, що поліція є невід’ємною частиною життя нашого суспільства, а враховуючи ту увагу, яка останнім часом приділяється їй, то мабуть і серйозною його частиною. Тому я хотів би, щоб підростаюче покоління було знайоме з цією сферою життя суспільства, тим паче з врахуванням тих подій, які відбуваються в країні і в поліції.

Вважаю за необхідне показувати дітям те, чим ми живемо, чим ми займаємося, «чим дихаємо», як ми змінюємось. Чим більше діти будуть знати, тим більше вони будуть ставити запитань і отримувати відповідей на ці питання. Ми показуємо реальну картину того, що маємо, нехай не завжди все рівно, гладко і благополучно, але правдиво. Діти повинні це бачити, симпатизувати і, мабуть, прагнути до цього. Чим більше суспільство знає про поліцію, а поліція знає про громадян, тим більший рівень їх взаємодії, тим краще для всіх частин суспільства. Це є основна задача на сьогодні і ми будемо проводити такі заходи якомога частіше».

У підсумку чимало дітлахів відзначали своє захоплення експозицією поліції, а дехто ще й додавав, що сам не проти спробувати у дорослому житті стати правоохоронцем.

Останні новини Чернігівщини

Там де на зупинках

Там де на зупинках "плюс новий павільйон", має бути "мінус торговий кіоск", - Чернігівський міський голова 16:01

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко поставив вимогу при встановленні на зупинках громадського транспорту нових зупинкових павільйонів єдиного зразка і оновленні цих майданчиків максимально працювати над тим, щоби старі торгові кіоски звідти саме прибиралися, а не переставлялися вбік.

Андрій Прокопенко зустрівся із сім’ями загиблих бійців

Андрій Прокопенко зустрівся із сім’ями загиблих бійців 15:54

21 листопада, голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко зустрівся із родинами загиблих на війні воїнів, об’єднаних в громадську організацію «Єдина родина Чернігівщини».

Протягом тижня у порушників вилучено 71 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 34 од. заборонених знарядь лову

Протягом тижня у порушників вилучено 71 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 34 од. заборонених знарядь лову 15:44

За період з 14 по 21 листопада Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 33 порушення Правил рибальства.

Пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine

Пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine 15:32

20 листопада в ДПТНЗ «ЧВПУ» пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine з компетенції – слюсарні роботи.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 15:24

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.