Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 19 січня, 05:58:20

Поліція затримала чоловіка, який на смерть забив свого сусіда

03.09.2016   09:03

Поліцейські Борзнянського відділення поліції за лічені години розкрили тяжкий злочин – завдання тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілому. Підозрюваного, 34-річного жителя села, затримано та поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Близько 11:00 до чергової частини Борзнянського відділення поліції надійшло повідомлення з одного з віддалених сіл північно-західної частини Борзнянського району про те що, місцевий житель щойно вивозив з власного двору гужовою повозкою згорток, дуже схожий на труп, а напередодні зник його сусід.

На місце пригоди виїхали керівники Борзнянського відділення, Бахмацького відділу, якому підпорядковується відділення та обласного управління поліції. В село також прибули районна та обласна слідчо-оперативні групи поліції, кінолог зі службово-пошуковою собакою, а також представники прокуратури, судмедексперт та експерт-біолог.

Підозрюваний у зникненні сусіда, 34-річний житель села, раніше судимий за нанесення тілесних ушкоджень та умисне знищення майна, спочатку все заперечував і відмовлявся давати будь-які свідчення. Поліція провела санкціонований огляд господарства підозрюваного, під час якого виявила сліди речовини бурого кольору на стіні та сходах будинку, а також на гужовій повозці.

В ході продовження оперативно-розшукових заходів, силами дільничних інспекторів поліції Борзнянського відділення із залученням службової собаки поліцейським вдалося знайти тіло загиблого, аж за п’ять кілометрів від села, в польовій канаві. Труп був загорнутий у простирадло, про що і свідчили випадкові свідки.

Лише після цього підозрюваний зізнався у скоєному та дав правдиві свідчення. Він повідомив, що влаштував побиття сусідові вважаючи, що той причетний до крадіжки 50-метрового гумового шлангу у його знайомої.

Наразі, інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань та відкрите кримінальне провадження за ч. 2 ст. 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого), що передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до десяти років.

Підозрюваний в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України затриманий та поміщений до ізолятора тимчасового тримання Бахмацького ВП.

Триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

 Власна справа, народжена з мрії та досвіду…

Власна справа, народжена з мрії та досвіду… 13:08

Юрій Нешкуренко з Чернігова давно знав, чим хоче займатися. За освітою він — слюсар з ремонту автомобілів, а на практиці — людина, до якої зверталися друзі та знайомі по допомогу з автівками. Ремонт власного авто, поради іншим, робота «для своїх» — усе це поступово переросло у мрію про власну справу.

Про ставки податків для фізичних осіб-підприємців 13:06

Пунктом 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України (далі – Кодексу) визначено, що ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата).

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:02

Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 11 пожеж.

Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36

За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.

У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34

Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини