Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 лютого, 22:08:51

300-му навчальному танковому полку - 70 років

23.04.2012   16:24Агенцiя

300-й навчальний танковий полк, що дислокується в селищі Десна на Чернігівщині відзначив 70 років з дня свого заснування.

З нагоди свята командування 169-го навчального центру Сухопутних військ Збройних Сил України нагородило кращих військовослужбовців полку ювілейною медаллю ("70-років 300-му навчальному танковому полку"), подяками, грамотами та цінними подарунками.

Привітати танкістів приїхали шефи, які опікуються  навчальним полком, це - представники Ніжинської та Бобровицької райдержадміністрацій, представники Деснянської селищної ради, а також артисти Ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України.

 - Навчальний полк - це кузня українських танкістів. Дякую усім, хто брав і бере участь у розвитку та вдосконаленню навчального процесу військової частини. Сподіваюся, що і в майбутньому усі службовці полку виховуватимуть справжніх бійців вітчизняного війська та патріотів незалежної України, - звернувся до танкістів командир 300-го навчального танкового полку підполковник Едуард Москальов.

Варто зазначити, що за підсумками 1-го навчального періоду 2012 року 300-й навчальний танковий полк визнаний кращим у навчальному центрі Сухопутних військ Збройних Сил України.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині викрито схему викрадення та збуту пального, призначеного для потреб оборони 17:27

Спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу УСР в Чернігівській області та ГВЗВВБ «Центр» ДПС України викрито схему незаконного викрадення палива, яке належало одному з прикордонних підрозділів Чернігівської області.

Сонячна енергетика для медичних закладів: Чернігів і Rotary Club продовжують співпрацю 16:49

5 лютого Чернігів відвідали представники Rotary Club «Kyiv–Capital» — партнери Чернігівської міської територіальної громади, за підтримки яких уже реалізовано важливий соціальний проєкт та триває підготовка до впровадження наступної ініціативи.

Чернігівщина реалізує Резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека»: підбито підсумки моніторингу за 2025 рік 14:47

Відбулося чергове засідання Коаліції «Чернігівщина 1325», ключовою темою якого став моніторинг виконання Плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року в Чернігівській області у 2025 році.

6 проєктів Чернігівщини відібрано для фінансування в межах Програми відновлення України III (транш В) 09:43

Заступник Міністра розвитку громад та територій України Олексій Рябикін провів засідання Експертної робочої групи з питань ініціювання, підготовки, супроводження та реалізації спільних з Європейським інвестиційним банком проєктів в рамках

Генеральний секретар НАТО ознайомився з роботою об’єкту енергетики та пункта незламності в Чернігові 09:42

Генеральний секретар НАТО Марк Рютте з офіційним візитом на Чернігівщині. Він оглянув один з енергооб’єктів у регіоні, який зазнав ворожих ударів. Також ознайомився з роботою пункта незламності.