Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 березня, 12:45:17

Прокуратура вимагає повернути у державну власність цілісний майновий комплекс вартістю понад 4 млн. грн.

01.09.2016   07:05

Прокуратурою області виявлено факт протиправної передачі у приватну власність цілісного майнового комплексу хлібоприймального підприємства площею 30 тис. м² вартістю понад 4 млн. грн.

Вказане стало можливим внаслідок зловживань посадовими особами  Бобровицької міської ради, які за відсутності рішення власника нерухомості (Кабінету Міністрів України), а також за наявності прямої законодавчої заборони на приватизацію майна хлібоприймальних підприємств, передали державне майно у власність підприємцю.

Реагуючи на виявлені порушення, прокуратурою області вжито комплексних заходів реагування.

З метою повернення майна в державну власність до суду подано позов в інтересах Кабінету Міністрів України та Міністерства аграрної політики та продовольства України про визнання недійсним та скасування рішення виконавчого комітету Бобровицької міської ради 2011 року та свідоцтва на право власності на об’єкти нерухомого майна, виданого приватній структурі.

Також, реагуючи на дії посадових осіб органу місцевого самоврядування, прокуратурою області розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем, що завдало істотної шкоди).

На сьогодні досудове розслідування триває.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 09:35

Протягом минулої доби зареєстровано 30 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 1 загибель на водних об’єктах та 28 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.

Поліція розшукує зниклу безвісти неповнолітню дівчину 09:32

Поліцейські розшукують безвісти зниклу Колдоб Наталію Валеріївну, 2008 року народження, мешканку м. Чернігова. 24 березня дівчина пішла з лікарні і дотепер місце її перебування невідоме.

Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту

Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту 09:30

З 18 до 23 березня у селі Поляниця, Івано – Франківської області відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат (старші та середні).

25 березня: цей день в Україні і світі

25 березня: цей день в Україні і світі 09:26

День 1491 Російська агресія - Day 1491 Russian aggression

Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21

Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини