Рятувальники продовжують профілактичні відпрацювання приватного житлового сектору громадян
Основними причинами виникнення пожеж у приватному житловому секторі громадян є власна необережність господарів у поводженні з вогнем, порушення правил безпеки при влаштуванні та експлуатації приладів опалення й електрогосподарства тощо.
З огляду на це, рятувальники підрозділів Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області приділяють значну увагу проведенню серед населення роз’яснювально-профілактичної роботи.
29 серпня співробітниками Корюківського та Новгород-Сіверського районних підрозділів проведені профілактичні відпрацювання на території сіл Турівка та Лизунівка відповідно.
В першу чергу рятувальники звертали увагу на стан пожежної безпеки помешкань непрацюючої категорії населення, зокрема громадян похилого віку, інвалідів, багатодітних і неблагонадійних родин. Під час подвірних обходів рятувальники роз’яснили мешканцям населених пунктів основні правила безпечної поведінки та вручили листівки й пам’ятки з короткими інструкціями з питань безпеки життєдіяльності.
Профілактичні заходи, які здійснюються підрозділами Управління ДСНС у Чернігівській області, направлені аби не допустити виникнення пожеж, надзвичайних подій, випадків загибелі і травмування людей на них у приватному житловому секторі громадян та привернути увагу населення дотримуватись вимог безпеки у побуті.
Останні новини Чернігівщини
24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38
День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression
Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00
2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54
Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.
В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47
Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.