Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 серпня, 17:20:53

З початку року на Чернігівщині виявлено 131 порушення містобудівного законодавства

30.08.2016   14:36Агенцiя

У період з січня по серпень 2016 року Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області в ході проведених перевірок об’єктів будівництва виявлено 131 порушення містобудівного законодавства.

Порушників оштрафовано на загальну суму більше ніж 5 млн гривень.

Найбільші штрафи накладено на забудовників ТОВ «Оріон» – на суму 1 млн 305 тис грн. та ПП «ТТ-Нафта» – на суму 2 млн 480 тис грн.
Підставою для стягнень стало виконання робіт з будівництва об’єктів IV-V категорії без отримання відповідних дозволів.

За аналогічний період 2015 року Управлінням держархбудінспекції в Чернігівській області було виявлено 92 правопорушення та винесено постанов на суму 513,9 тис грн.

Нагадаємо, що в першому півріччі 2016 року Держархбудінспекція провела 11,6 тис. перевірок об’єктів будівництва та виявила 3,8 тис. порушень містобудівного законодавства.

Останні новини Чернігівщини

Землевпорядники Чернігівщини оцифрували понад 9,8 тис. документацій із землеустрою та оцінки земель у першому півріччі 2026 року 16:54

Упродовж січня – червня 2026 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області перевели в електронну форму понад 9,8 тис. документацій Державного фонду документації із землеустрою та оцінки земель.

Від маленької сауни-бочки до сучасного комплексу відпочинку 16:33

Саме такий шлях пройшла родина Макаренків із села Хотинівка на Ніжинщині. Масштабувати бізнес Олегу та Юлії допомогли грантові програми, зокрема «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» від служби зайнятості.

За матеріалами СБУ 7 років ув’язнення отримав один з учасників каналу втечі ухилянтів за кордон 16:11

За доказовою базою Служби безпеки заочно засуджено до 7 років позбавлення волі одного з учасників каналу незаконного виїзду за кордон українських громадян призовного віку.

Ремонт укриття і термомодернізація ліцею: як громади Ніжинщини готуються до нового навчального року 15:43

Під час візиту на південь регіону начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус відвідав дві громади – Ніжинську і Талалаївську сільську. У фокусі – готовність ТГ до старту нового навчального сезону.

Хотіла купити запчастини до авто, натомість втратила 15 тисяч гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахраїв на інтернет-майданчиках 15:21

Шахраї часто розміщують на інтернет-платформах фейкові оголошення про продаж різних товарів та переконують покупців робити передоплату. Поліцейські вкотре закликають громадян бути пильними під час здійснення покупок у інтернет-магазинах та сплачувати за товар виключно після його отримання й перевірки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини