Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 жовтня, 04:07:36

169 навчальному гвардійському центру було вручено Бойовий Прапор

29.08.2016   13:27

24 серпня під час проведення параду з нагоди 25-ї річниці Незалежності України, рішенням Президента України, Міністра оборони України, 169 навчальному гвардійському центру було вручено Бойовий Прапор.

У навчальному центрі було проведено урочисте шикування з виносом Бойового Прапору. Бойовий Прапор військової частини Збройних Сил України є символом честі, доблесті, слави і зобов'язує кожного військовослужбовця Збройних Сил України віддано служити Українському народові, мужньо, вміло і непохитно боронити Українську державу, не шкодуючи свого життя.

Традиції вручення військових знамен сягають своїм корінням у далеке минуле і тісно пов’язане з історію українського державотворення. Від часів Київської Русі до пори національно-визвольних змагань за незалежність України, Стяг, Бойова Хоругва та Прапор, завжди були для воїнів втіленням звитяги, бойового братерства і віри у перемогу.

Нинішні захисники України, гідні слави воїнів минулих поколінь, твердо і впевнено стоять під Бойовими Прапорами та віддано служать українському народові. Під знаменами української армії тисячі патріотів, які за покликом серця обрали героїчну професію воїна-захисника рідної землі. В умовах всенародної боротьби проти зухвалої російської агресії, саме військові стали головною надією нашої держави.

Останні новини Чернігівщини

Поліцейські Чернігівського райуправління викрили дует викрадачів мотоциклів 10:32

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з поліцейським офіцером громади викрили двох молодиків, причетних до незаконного заволодіння мотоциклами в селах Чернігівського району.

Освіта без вікових обмежень: можливості для дорослого населення Чернігівщини 10:30

Здобути нову професію, підвищити кваліфікацію або офіційно підтвердити вже набуті навички – зробити це можна в закладах професійної освіти області.

Вкрай потрібна ініціатива: жителі віддалених сіл – про мобільні бригади лікарів 10:26

Сьогодні в двох громадах області, а саме в Ріпкинській та Чернігівській, працювали мобільні бригади лікарів. Тож, отримати спеціалізовані послуги та пройти медичне обстеження змогли жителі Любеча, Добрянки, Радуля, Пакуля та інших сіл громад.

10 жовтня: цей день в Україні і світі

10 жовтня: цей день в Україні і світі 10:01

ДЕНЬ 1325 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1325 RUSSIAN AGRESSION

Поліція Чернігівщини перекрила канал збуту вибухонебезпечних боєприпасів 09:10

Поліцейські відділення №1 (с-ще Короп) Новгород-Сіверського райвідділу затримали 37-річну жительку одного з сіл Коропської громади, яка налагодила збут ручних гранат.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини