Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 13 січня, 12:21:19

Рятувальники ліквідували пожежу в п`ятиповерхівці

29.08.2016   07:34

28 серпня о 12:24 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу в п`ятиповерховому житловому будинку, що по вул. Бєлова, 29.

Одна з мешканок будинку побачила дим, який виходив з під`їзду та негайно зателефонувала по "101". 
   
За викликом до місця пригоди оперативно прибуло 3 одиниці спецтехніки та 10 чоловік особового складу. На цей час у під`їзді п`ятиповерхівки спостерігалось щільне задимлення.

Під час проведення розвідки рятувальниками, які працювали у захисних протигазах, було встановлено, що осередок пожежі знаходиться в приміщенні кладової однієї з квартир на першому поверсі.

Завдяки професійним діям працівників ДСНС пожежу о 12:41 локалізовано, а о 13:17 остаточно ліквідовано. Внаслідок пожежі ніхто з людей не постраждав.
   
Вогнем пошкоджено стіни приміщення та домашні речі. Причиною пожежі послужило коротке замикання електромережі.

Останні новини Чернігівщини

Делегація з Великої Британії оглянула наслідки російської агресії на Чернігівщині 11:03

Підвал у Ягідному, зруйноване приміщення Обласного молодіжного центру, пошкоджена минулого місяця п’ятиповерхівка у Чернігові – це місця, які є віддзеркаленням війни на території нашої області.

13 січня: цей день в Україні і світі

13 січня: цей день в Україні і світі 08:57

День 1420 Російська агресія - Day 1420 Russian aggression

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій Чернігівщини на початок року

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій Чернігівщини на початок року 16:11

Шукаєте роботу? Звертайтеся до служби зайнятості і ви не пошкодуєте! Серед наявних вакансій обов’язково знайдеться та, яка відповідає вашим бажанням і професійним навичкам.

Ще 78 чернігівських родин отримають допомогу при народженні дитини

Ще 78 чернігівських родин отримають допомогу при народженні дитини 16:07

Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини отримає ще 78 чернігівок, які зареєстровані в реєстрі територіальної громади міста.

На Ніжинщині лікарці повідомили про підозру за неналежне виконання професійних обов’язків

На Ніжинщині лікарці повідомили про підозру за неналежне виконання професійних обов’язків 16:02

Слідчі відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції встановили, що у березні 2025 року на прийом до лікарки загальної практики – сімейної медицини звернулася 29-річна місцева мешканка зі скаргами на біль у лівій підлопатковій ділянці, який посилювався під час вдиху та рухів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини