Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 листопада, 13:14:32

В обласному центрі пройшов конкурс шкільних кухарів

23.04.2012   06:23

Чи можна приготувати комплексний обід за 10 гривень? Щоб він був збалансованим, смачним і корисним, а ще й виглядав апетитно? Ці страви, зроблені учасницями конкурсу “Кращий за фахом”, відповідають таким критеріям.

Дев’ятеро молодих спеціалістів комунального підприємства “Шкільне” представили на суд журі аж по три порції комплексних обідів.

Активно підтримували учасників конкурсу головні споживачі комплексних обідів – учні школи № 19 . Саме тут цього року проходив конкурс.

На столі – справжні шедеври кулінарії у банкетному виконанні. Їх зробили учасниці конкурсу і досвідчені майстрині, що прийшли підтримати молодих колег. Напевне, ці страви і конкурсні роботи поєднує не тільки професіоналізм, а й любов до свого споживача. Діти ж пригадали страви, які найбільше подобаються в їдальні.

До речі, у школі №19 з вісімсот сорока учнів – шістсот харчуються в шкільній їдальні. Для переможиці Вікторії нічого важкого в конкурсі не було.

У конкурсі кухарів перемогли представниці їдалень шкіл № 29, № 31 та № 19. Крім дипломів, їх чекає підвищення кваліфікаційного розряду.

http://www.newch.tv/profile_main2.php?itemid=1989

Останні новини Чернігівщини

Обласна школа керівника

Обласна школа керівника "Бібліотека у сучасному форматі: професійні ідеї, сучасні проєкти" 12:32

26 листопада відбулася обласна школа керівника "Бібліотека у сучасному форматі: професійні ідеї, сучасні проєкти" у форматі онлайн.

Ніжин: відбулося засідання виконавчого комітету. Нові скореговані тарифи для юридичних осіб

Ніжин: відбулося засідання виконавчого комітету. Нові скореговані тарифи для юридичних осіб 12:05

26 листопада відбулося чергове засідання виконавчого комітету під головуванням першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Федора Вовченка.

Онлайн-нарада стосовно стану реалізації проєктів програми

Онлайн-нарада стосовно стану реалізації проєктів програми "Велике будівництво" та проєктів, що фінансуються за кошти ДФРР 11:44

25 листопада перший заступник голови ОДА Віталій Загайний провів онлайн-нараду з представниками структурних підрозділів облдержадміністрації, міських рад міст обласного значення та об'єднаних територіальних громад області.

Міст над річкою Білоус біля Масанів закрито на ремонт

Міст над річкою Білоус біля Масанів закрито на ремонт 11:35

Міст над річкою Білоус, що за Масанами під Черніговом, закритий для проїзду (дорога Т-26-06 Чернігів - Любеч - Славутич, км 10+474). Проводиться аварійний ремонт.

Про спорт та літературу говорили на другому ефірі бібліотечного проєкту

Про спорт та літературу говорили на другому ефірі бібліотечного проєкту "Клуб книгомандрівників" 11:23

Гостем бібліотеки цього разу став відомий спортсмен, призер Чемпіонату світу з біатлону Андрій Дериземля.