Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 листопада, 01:12:22

В обласному центрі пройшов конкурс шкільних кухарів

23.04.2012   06:23

Чи можна приготувати комплексний обід за 10 гривень? Щоб він був збалансованим, смачним і корисним, а ще й виглядав апетитно? Ці страви, зроблені учасницями конкурсу “Кращий за фахом”, відповідають таким критеріям.

Дев’ятеро молодих спеціалістів комунального підприємства “Шкільне” представили на суд журі аж по три порції комплексних обідів.

Активно підтримували учасників конкурсу головні споживачі комплексних обідів – учні школи № 19 . Саме тут цього року проходив конкурс.

На столі – справжні шедеври кулінарії у банкетному виконанні. Їх зробили учасниці конкурсу і досвідчені майстрині, що прийшли підтримати молодих колег. Напевне, ці страви і конкурсні роботи поєднує не тільки професіоналізм, а й любов до свого споживача. Діти ж пригадали страви, які найбільше подобаються в їдальні.

До речі, у школі №19 з вісімсот сорока учнів – шістсот харчуються в шкільній їдальні. Для переможиці Вікторії нічого важкого в конкурсі не було.

У конкурсі кухарів перемогли представниці їдалень шкіл № 29, № 31 та № 19. Крім дипломів, їх чекає підвищення кваліфікаційного розряду.

http://www.newch.tv/profile_main2.php?itemid=1989

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста 15:19

У Чернігові відбувся конкурс проєктів програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, стосовно молоді та дітей міста. На засіданні конкурсної комісії 14 листопада визначили переможців цього конкурсу.

"Експлікація осені" оркестру Військово-музичного центру Сухопутних військ 15:09

«Експлікацію осені» подарував глядачам 15 листопада духовий оркестр Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України (начальник центру - художній керівник — Ігор Кішман, начальник оркестру — Роман Павлів).

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області 14:54

Холодильник та морозильну камеру отримали дві багатодітні родини з Носівщини – сім’ї Крещенків з міста Носівка та Назаренків із села Платонівка.

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції 14:47

Чернігівські юні велосипедисти – переможці багатьох Всеукраїнських і Міжнародних змагань 15 листопада розповіли про головні свої досягнення.