Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 9 березня, 10:19:57

За позовом прокурора припинено безпідставне використання державного майна вартістю 1 млн. грн.

27.08.2016   09:12

Рішенням господарського суду області 23 серпня задоволено позов прокурора та повернуто державі із незаконного користування приватної особи майно вартістю 1 млн. грн.

Підставою для звернення до суду стали виявлені порушення вимог законодавства при передачі у 2012 році державним підприємством гідротехнічних споруд рибницьких ставків, розташованих в Прилуцькому районі, в користування підприємцю під виглядом укладення договору зберігання.

Фактично між сторонами виникли відносини з використання державного майна, що мають ознаки орендних. Водночас незважаючи, що таке майно може бути передано в оренду лише Фондом державного майна України або його регіональним відділенням в області, договір оренди цих гідротехнічних споруд не укладався.

Внаслідок таких дій державі спричинено збитки у розмірі неотриманої орендної плати.

За принципової позиції прокуратури області рішенням суду укладений сторонами правочин визнано недійсним, чим забезпечено повернення майна в державну власність.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:32

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 8 березня по 8:00 9 березня 2021 року.

Рух (Львів) – Десна (Чернігів) 0:4

Рух (Львів) – Десна (Чернігів) 0:4 08:17

Голи: Чепурненко, 21, Картушов, 43, Будківський, 63 (з пенальті), Гуцуляк, 65.

Вручаються підозри службовим особам лісогосподарського підприємства, які які своїми діями завдали збитків держави на суму понад 2,5 млн грн

Вручаються підозри службовим особам лісогосподарського підприємства, які які своїми діями завдали збитків держави на суму понад 2,5 млн грн 07:56

Під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури слідчим відділом УСБУ в Чернігівській області розслідується кримінальне провадження за фактами зловживання владою або службовим становищем, а також службової недбалості з боку службових осіб агролісогосподарського підприємства, розташованого на території Сновськогї громади (ч. 2 ст. 364 , ч.1 , ч. 2 ст. 367 КК України).