Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 листопада, 21:29:51

За позовом прокурора припинено безпідставне використання державного майна вартістю 1 млн. грн.

27.08.2016   09:12

Рішенням господарського суду області 23 серпня задоволено позов прокурора та повернуто державі із незаконного користування приватної особи майно вартістю 1 млн. грн.

Підставою для звернення до суду стали виявлені порушення вимог законодавства при передачі у 2012 році державним підприємством гідротехнічних споруд рибницьких ставків, розташованих в Прилуцькому районі, в користування підприємцю під виглядом укладення договору зберігання.

Фактично між сторонами виникли відносини з використання державного майна, що мають ознаки орендних. Водночас незважаючи, що таке майно може бути передано в оренду лише Фондом державного майна України або його регіональним відділенням в області, договір оренди цих гідротехнічних споруд не укладався.

Внаслідок таких дій державі спричинено збитки у розмірі неотриманої орендної плати.

За принципової позиції прокуратури області рішенням суду укладений сторонами правочин визнано недійсним, чим забезпечено повернення майна в державну власність.

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».