Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 8 березня, 20:54:34

Стан використання земель оборони в полі зору органів прокуратури

26.08.2016   10:23Агенцiя

Ураховуючи, що оборона держави є необхідним елементом її безпеки, забезпечення належного функціонування об’єктів оборони та земель, які обслуговують ці потреби, є пріоритетом в роботі державних органів.

Земельні ділянки, надані для розміщення і постійної діяльності військових частин, установ, військово-навчальних закладів, підприємств та організацій Збройних Сил України, інших військових формувань, утворених відповідно до законодавства визнаються землями оборони (ст. 77 ЗК України).

При цьому, навколо військових та інших оборонних об’єктів створюються зони особливого режиму використання земель, правовий статус яких закріплений ст. 115 ЗК України та Законом України «Про використання земель оборони».

Одночасно заборонні зони можуть установлюватися і за межами військових частин, при цьому залишаючись у користуванні чи власності суміжних суб’єктів і використовуються ними з додержанням зазначених вище обмежень.

Вивченням стану використання земель оборони на території області установлено, що у межах Козелецького та Чернігівського районів розташовані та діють 2 військові полігони, зосереджені на землях Максимівської сільської та Деснянської селищної рад.

Вказані земельні ділянки підлягають передачі в постійне користування під розміщення полігонів військових частин Деснянського та Чернігівського гарнізонів. Суміжними користувачами цих земель є лісогосподарські підприємства.

Водночас захисні, охоронні та інші зони з особливими умовами використання земель оборони навколо цих військових полігонів не створені.

Враховуючи, що в Чернігівській облдержадміністрації на розгляді перебуває технічна документація щодо передачі цих земель під військові полігони прокуратурою області  голові облдержадміністрації направлено лист з пропозицією врахувати зазначені вимоги законодавства при її погодженні.

Останні новини Чернігівщини

8 березня - Міжнародний жіночий день 09:26

Цей святковий день цілком присвячений самій прекрасній половині нашого суспільства. Його популярність наростає і зміцнюється вже більше ста років.

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен 14:56

Вміння спілкуватися та правильно висловлювати свої думки так чи інакше впливає на стосунки. Не важливо з ким ви спілкуєтесь, а важливо як ви вмієте знаходити підходи до кожного.

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі 14:36

Дірочки на млинцях, приготованих на кефірі, з’являються через те, що кисломолочний напій взаємодіє з содою. В результаті виділяються бульбашки, що розпушують тісто та роблять його повітряним, пористим.

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня 14:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 8 по 14 березня 2021 року