Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 8 березня, 21:46:46

Зміни в дорожньому русі транспорту та автобусних маршрутах на 27 серпня

26.08.2016   10:12

У зв'язку з проведенням 27 серпня у місті Чернігові ІV етапу чемпіонату України з автомобільного спорту (дрег-рейсінг), який відбудеться на аеродромі «Півці», вносяться тимчасові зміни в схему дорожнього руху в цьому районі. Ці зміни стосуються і руху міських автобусних маршрутів №24, №24-а, №39, №43.

27 липня з 09-ї до 21-ї години буде встановлено односторонній рух для усіх видів транспортних засобів від вулиці Кільцевої до вулиці Олександрівської (у напрямку вулиці Олександрівської) та по вулиці Олександрівській (у напрямку вулиці 1-го Травня).

27 липня тимчасово зміниться рух автобусів на маршруті № 24 «Вокзал – Півці», № 24а «Вокзал – вул. Одинцова (через Півці)»,№ 39 «Олександрівка – вул. Старобілоуська» і № 43 «Вокзал – Олександрівка», а саме: рух автобусів від вулиці 1 Травня буде здійснюватися по вулиці Кільцевій (в напрямку мікрорайону ЗАЗ) до перехрестя з бетонною дорогою, далі праворуч до зупинки «Півці», по вулиці Олександрівській (колишня вул. Ворошилова) до вулиці 1 Травня і далі за встановленими маршрутами.

Останні новини Чернігівщини

8 березня - Міжнародний жіночий день 09:26

Цей святковий день цілком присвячений самій прекрасній половині нашого суспільства. Його популярність наростає і зміцнюється вже більше ста років.

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен 14:56

Вміння спілкуватися та правильно висловлювати свої думки так чи інакше впливає на стосунки. Не важливо з ким ви спілкуєтесь, а важливо як ви вмієте знаходити підходи до кожного.

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі 14:36

Дірочки на млинцях, приготованих на кефірі, з’являються через те, що кисломолочний напій взаємодіє з содою. В результаті виділяються бульбашки, що розпушують тісто та роблять його повітряним, пористим.

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня 14:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 8 по 14 березня 2021 року