Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 8 березня, 21:48:51

Привітали випускників курсів інструкторів

26.08.2016   09:35Агенцiя

На Чернігівщині, на базі 197-го Центру підготовки сержантського складу завершилися курси інструкторів з базової військової підготовки солдат.

Протягом трьох місяців військові фахівці Збройних сил Литовської Республіки надавали українським інструкторам знання, уміння та навички відповідно до загальноприйнятих підходів в країнах-членах НАТО, щодо початкової загальновійськової підготовки новобранців — рекрутів.

Військових привітали Міністр оборони краю Литовської Республіки Юозас Олєкас та заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігор Долгов.

— Закладається дуже серйозна основа для розвитку сержантського корпусу, адже Центр підготовки сержантського складу має хороші перспективи. Наголошуємо на тому, що представники Збройних сил Литви роблять великий внесок в навчання українських воїнів, — підсумував заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігор Долгов.

По завершенні курсів 25 кращих випускників отримали сертифікати. Молодший сержант Сергій Олійник, як найкращий слухач курсу отримав за відмінне навчання відзнаку Збройних сил Литовської Республіки. Слід наголосити, що литовським та українським військовим інструкторам за сприяння розвитку українського війська та успіхи в навчанні було вручено відзнаки Міністерства оборони України та Генерального штабу ЗС України.

Організатори курсів повідомили, що до кінця поточного року планується проведення ще кількох подібних курсів для українських військових.

Останні новини Чернігівщини

8 березня - Міжнародний жіночий день 09:26

Цей святковий день цілком присвячений самій прекрасній половині нашого суспільства. Його популярність наростає і зміцнюється вже більше ста років.

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен 14:56

Вміння спілкуватися та правильно висловлювати свої думки так чи інакше впливає на стосунки. Не важливо з ким ви спілкуєтесь, а важливо як ви вмієте знаходити підходи до кожного.

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі 14:36

Дірочки на млинцях, приготованих на кефірі, з’являються через те, що кисломолочний напій взаємодіє з содою. В результаті виділяються бульбашки, що розпушують тісто та роблять його повітряним, пористим.

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня 14:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 8 по 14 березня 2021 року