Зловмисник, пошкоджуючи замки дверей в автомобілях, викрадав автомагнітоли та акумулятори потерпілих
Державним обвинувачем Чернігівської місцевої прокуратури у Деснянському районному суді міста доведено вину жителя Чернігова у двадцяти епізодах таємного викрадення майна громадян з їх транспортних засобів.

Незважаючи на невизнання вини обвинуваченим, прокурором надано обґрунтовані докази того, що з березня по грудень 2015 року, зловмисник, пошкоджуючи замки дверей в автомобілях, викрадав автомагнітоли та акумулятори потерпілих.
Свідок у судовому засіданні впізнав обвинуваченого та підтвердив, що саме він приносив здавати акумуляторні батареї до пункту прийому, а в самого обвинуваченого вилучено беззаперечні докази його вини - автомагнітоли.
Вироком суду обвинуваченого визнано винним у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 185 КК України, а саме у таємному викраденні майна громадян, вчинених повторно. Суд врахував послужний список його попередніх судимостей, велику кількість епізодів, та погодився з позицією прокурора, призначивши максимальний строк покарання за злочини у вигляді 5 років позбавлення волі.
Останні новини Чернігівщини
Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44
Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.
СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02
Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.
Чернігівщина прийняла учасників навчального туру від EdUP 11:07
Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту днями став майданчиком для ще одного етапу освітньої Каруселі від проєкту EdUP.
Вберегли людей від смертельної небезпеки: вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойові частини ворожих ударних безпілотників 10:45
Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклики за фактами виявлення нерозірваних бойових частин ворожих ударних безпілотників, збитих Силами оборони України у Чернігівській області.
«єВідновлення» на Чернігівщині: комісії громад дистанційно обстежили близько 70 зруйнованих осель на територіях активних бойових дії 10:23
Днями на брифінгу у медіацентрі ОВА йшла мова про поточні результати програми «єВідновлення» на Чернігівщині.