Прилуцька міськрада оголошує прийом проектів, реалізація яких планується за рахунок коштів громадського (партиципаторного) бюджету м.Прилуки у 2017 році
Громадський (партиципаторний) бюджет — місцева ініціатива, форма прямого волевиявлення жителів міста, що впроваджує інноваційні механізми залучення громадськості до розподілу частини коштів міського бюджету та спрямована на демократичний процес обговорення громадою окремих напрямів використання бюджетних коштів.

Кошти громадського (партиципаторного) бюджету м. Прилуки спрямовуються на реалізацію кращих проектів розвитку міста, які надійшли до міської ради від мешканців територіальної громади міста Прилуки.
Загальний обсяг громадського (партиципаторного) бюджету міста Прилуки на бюджетний рік складає один відсоток обсягу власних доходів.
За рахунок коштів громадського (партиципаторного) бюджету м.Прилуки можуть реалізовуватись малі та великі проекти. При цьому обсяг витрат на реалізацію малого проекту не повинен перевищувати 50 тис. грн., великого 500 тис. гривень.
Подані для фінансування за рахунок коштів громадського (партиципаторного) бюджету м. Прилуки проекти повинні бути спрямовані, на поліпшення комфорту проживання мешканців та естетичного вигляду міста, сприяти соціально-економічному, культурному і просторовому розвитку, впровадженню сучасних інноваційних проектів в усіх сферах життєдіяльності міста (не пов’язані з поточною роботою у відповідних галузях та сферах діяльності та поточним утриманням бюджетних установ).
Проекти можуть подавати дієздатні громадяни України віком від 16 років, які зареєстровані або проживають на території м. Прилуки, що підтверджується офіційними документами (довідкою про місце роботи, навчання, служби чи іншими документами, що підтверджують факт проживання в місті).
Проект має отримати підтримку не менше 15 мешканців міста Прилуки (крім автора/авторів).
Проекти подаються за єдиною обов’язковою для заповнення формою, яка містить короткий опис проекту. Від одного автора протягом одного року може надходити не більше одного проекту.
Проекти повинні відповідати наступним вимогам:
1) назва проекту має відображати зміст проекту і бути викладена лаконічно, одним реченням;
2) проект не суперечить чинному законодавству України;
3) реалізація проекту належить до компетенції виконавчих органів міської ради;
4) проект у сфері просторового розвитку має відповідати Генеральному плану міста, іншій містобудівній документації та реалізовуватись на землях та об’єктах, які належать до комунальної власності територіальної громади міста;
5) проект повинен бути реалізований протягом одного бюджетного року і спрямований на кінцевий результат.
У разі необхідності автори проектів можуть звертатися до відповідних виконавчих органів міської ради за консультацією стосовно визначення вартості (кошторису) проекту.
У рамках громадського (партиципаторного) бюджету м. Прилуки не приймаються до розгляду проекти, які:
1) суперечать чинному законодавству України;
2) не відповідають напрямкам діяльності, визначеним міськими цільовими (комплексними) програмами або дублюють завдання, які передбачені цими програмами на плановий рік;
3) передбачають виключно розробку проектної документації або носять фрагментарний характер;
4) передбачають залучення для їх реалізації додаткової штатної чисельності до штату бюджетної установи та постійного її утримання за рахунок коштів міського бюджету;
5) містять ненормативну лексику, наклепи, образи, заклики до насильства, повалення влади, зміну конституційного ладу країни тощо.
Терміни прийому проектів - з 18 серпня по 16 вересня 2016 року.
Проект подається особисто автором (одним з авторів) проекту у паперовому та електронному вигляді за адресою: м. Прилуки, вул.Київська, 281а. к. 70 відділ економіки міської ради тел.3-02-42.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42
Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.
Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10
Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.
У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47
На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.
У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07
Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.
Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).